Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

Share

WOSP 201523 Finał WOŚP

11 stycznia 2015 r. odbył się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu, na terenie całej Polski i nie tylko, zbierane były środki pieniężne „dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”. 
Nasza szkoła, wspólnie z innymi  instytucjami z terenu gminy Tychowo oraz z Urzędem Miejskim w Tychowie, również wsparła akcję WOŚP.

Podczas imprezy, zorganizowanej w sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Tychowie, uczniowie ZSP Tychowo zaprezentowali pokaz sztuk walki (na zdjęciu). W pokazie udział wzięli: Anna Wargacka (II LOp), Klaudia Tereszczyn (II LOp), Klaudia Zachajczuk (II LOp), Zuzanna Dybiec (I LOsg), Katarzyna Witkowska (I LO sg), Patryk Drożdżyk (I LOw), Daniel Głuchowski (I LOw), Radosław Auguścik (I LOw), Patryk Jaworski (I LOw), Deivid Tyszer (III LOw), Kamil Bińczyk (III LOw), Bartosz Zieliński (III LOw), Dawid Gemza (III LOw), Sebastian Prokopowicz (III LOw), Damian Wojnarowicz (III LOw), Sebastian Tomczak (III LOsg), Przemysław Rylik (III LOw) i Piotr Plebańczyk (III LOw).   W części wokalnej występów udział wzięły Aleksandra Kaja (I LOsg) i Alicja Łukjaniec. Uczniowie z nauczycielami przygotowali także wypieki, z których dochód ze sprzedaży przeznaczony był również na wsparcie WOŚP. Całość imprezy prowadzona była przez Wiktorię Augustyn (II LOp) i Kamila Bąbkę (III LOp). FILM

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2370752
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
77
3051
2370752

Twój IP: 44.201.94.236

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Liceu Ogólnokształcące
w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine