Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

Share

WigiliaWigilia

Wigilia Bożego Narodzenia jest w polskiej tradycji uznawana za najbardziej rodzinny dzień w roku. W Naszej Szkole spotkania wigilijne mają swą długą tradycję i cechuje je niezwykła atmosfera wynikająca z faktu, iż przy stole – jak w rodzinie- gromadzą się uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz, co bardzo cieszy pedagogów, licznie przybyli rodzice naszych uczniów, a także grono gości szczególnie ze szkołą związanych.
W świąteczny nastrój wprowadziła zebranych młodzież, która przygotowała Jasełka. Nie zabrakło przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek, zachęcających do wspólnego kolędowania. Po odczytanym przez księdza katechetę fragmencie ewangelii, przypominającym o istocie wigilijnego świętowania, przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń.
Wiele ciepłych słów pod adresem Szkoły wypłynęło z ust przybyłych gości. Wobec zebranych, wypowiedzianych zostało wiele serdecznych życzeń. GALERIA

(…)

By opłatek potrafił leczyć serca;

(…)

By gniew zasnął na wieki, a co rano budziła Was radość;

By nadzieja była Waszym płaszczem;

A mądrość była Waszą tarczą;

I, by marzenia potrafiły się ziścić.

Za poetycko wyrażone życzenia majora Tomasza Juszkiewicza oraz za wszystkie inne otrzymane życzenia- gorąco dziękujemy.

Dziękujemy przede wszystkim za obecność licznie przybyłych rodziców naszych uczniów oraz gości. Swoją obecnością, między innymi, zaszczycili nas: Tomasz Hynda Starosta Białogardzki, Paweł Kowalski Przewodniczący Rady Miejskiej w Tychowie, Robert Falana Burmistrz Tychowa, Piotr Pakuszto Wicestarosta Białogardzki, Małgorzata Stachowiak Zastępca Burmistrza Białogardu, bryg. mgr inż. Jacek Szpuntowicz Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie, mjr Tomasz Juszkiewicz Komendant Kursu Zespołu Służby Granicznej Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, podkom. Jacek Chodań z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, chor. Jarosław Marcisz z Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie, asp. Zbigniew Walasek Kierownik Posterunku Policji w Tychowie, Wiesław Głuszko Przewodniczący Rady Rodziców ZSP Tychowo oraz Krzysztof Ćwiertnia Prezes Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin.

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2370743
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
68
3042
2370743

Twój IP: 44.201.94.236

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Liceu Ogólnokształcące
w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine