Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

Share

DSC06635Ferie na sportowo

Okres ferii zimowych dla większości uczniów i nauczycieli jest czasem odpoczynku, a może nawet i błogiego lenistwa. Grupa uczniów ZSP Tychowo postanowiła wykorzystać ten okres na połączenie zwiedzania atrakcji turystycznych z ciężką pracą ukierunkowaną na przygotowania do udziału w Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych, które odbędą się 27 kwietnia w Łodzi.

GALERIA

 

 

Kacper Zieliński, Jakub Groński, Jakub Szmid, Piotr Skaziński, Kamil Bińczyk, Dawid Gemza, Dawid Wawrzon i Paweł Todorowski wraz z trenerem Józefem Grabarczykiem od 17 do 27 lutego przebywali w ośrodku wczasowym w Białym Dunajcu koło Zakopanego. Codziennie wykonywali dużą pracę treningową, pokonując łącznie 215 kilometrów. Każdego dnia czekała na nich pięciokilometrowa wspinaczka na górę w Gliczarowie Górnym, znanym z wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, ponieważ niektórzy kolarze zawodowi schodzili z rowerów na stromym podjeździe.

W trakcie pobytu był również czas na zwiedzanie okolic. Uczniowie mogli doświadczyć wrażeń, stojąc na szczycie skoczni narciarskiej i poznawać lokalne atrakcje turystyczne. Dużo przyjemnych wrażeń dostarczały zawodnikom wizyty na basenie z wodami termalnymi w Szaflarach.

Ciężka praca wykonana w komfortowych warunkach socjalnych powinna zaowocować dobrym miejscem na Mistrzostwach Polski, do czego przyczyniają się sponsorzy wyjazdu: firma Pommernfisch Tychowo i Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Mechanik" z Tychowa.

 ZDJĘCIA Z OBOZU DOSTĘPNE SĄ W GALERII.

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2359491
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
176
176
2359491

Twój IP: 3.235.25.27

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Liceu Ogólnokształcące
w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine