Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

Share

TerytorialsiWOT w LO Tychowo

       22 X 2021 r. naszą szkołę odwiedził ponownie nasz absolwent, Adam Bruzda wraz z małżonką, Ewą Korszon-Bruzdą, którzy reprezentują formację WOT w Trzebiatowie. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas trzecich. Państwo Bruzdowie podkreślili, że Wojska Obrony Terytorialnej są znakomitą alternatywą dla tych, którzy pasjonują się wojskowością, ale jednocześnie pragnęliby wykonywać inny zawód, bowiem jest to formacja, która pozwala łączyć służbę wojskową z nauką, studiami lub pracą zawodową. Jedyny wymóg, jaki stawiany jest przed kandydatami, to pełnoletniość oraz odpowiednia rekomendacja WKU. Państwo Bruzdowie przedstawili w zarysie zasady działania jednostek WOT-u oraz zadeklarowali pomoc w przejściu przez formalności tym, którzy byliby zainteresowani wstąpieniem w szeregi tej formacji. Spotkanie cieszyło się dużym zainteresowaniem uczniów.

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2359488
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
173
173
2359488

Twój IP: 3.235.25.27

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Liceu Ogólnokształcące
w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine