Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

Share

rozp rokuROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

            Po wakacyjnej przerwie nadszedł czas na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.   W środę 1.09.2021 r. w sali gimnastycznej zgromadzili się, uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście. 

Uroczystość poprowadził nowy dyrektor szkoły, p. Daniel Wach. Po wprowadzeniu sztandaru i wspólnym odśpiewaniu hymnu narodowego dyrektor przywitał wszystkich zebranych, 
a szczególnie uczniów klasy pierwszej. Następnie poinformował o zmianie nazwy
z Zespołu Szkół Ponadpodstawowych na Liceum Ogólnokształcące w Tychowie oraz o innych zmianach organizacyjnych i kadrowych.  Uczniowie poznali swoich wychowawców  i nauczycieli. Wszyscy mogli równie zobaczyć krótkie, multimedialne podsumowanie minionego oraz poznać  plany na nowy rok szkolny. Prezentacja zawierała również informacje o najważniejszych osiągnięciach
i sukcesach naszych uczniów. Dyrektor szkoły przypomniał również o zasadach bezpieczeństwa związanych z sytuacją pandemiczną. Mamy nadzieję, że pomimo narastających obaw ten rok będzie lepszy i spokojniejszy od poprzedniego.

            Uroczysta inauguracja roku szkolnego była również okazją do złożenia podziękowań poprzedniemu dyrektorowi szkoły, panu Józefowi Grabarczykowi, który sprawował tę funkcję przez 21 lat. Za wieloletnią pracę
i zaangażowanie w rozwój szkoły oraz za spektakularne osiągnięcia sportowe podopiecznych, pan Józef Grabarczyk odebrał podziękowania od uczniów, rodziców oraz członka Zarządu Powiatu Białogardzkiego, pana Tomasza Hyndy.  

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 9 gości oraz 1 użytkownik.

Licznik odwiedzin

2156554
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
539
11281
2156554

Twój IP: 3.237.16.210

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Liceu Ogólnokształcące
w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine