Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

Share
Piknik ZimnowojennyWAKACJE Z HISTORIĄ
 
   W sobotę 31 lipca grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w I Pikniku Zimnowojennym, zorganizowanym przy bunkrach w Podborsku przez Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.  W objętej patronatem samorządów z Kołobrzegu, Białogardu i Tychowa imprezie, uczestniczyły jednostki Wojska Polskiego, Służby Więziennej, Straży Pożarnej oraz grupy rekonstrukcyjne i stowarzyszenia miłośników historii. Dużą atrakcją były zabytkowe pojazdy wojskowe, broń, mundury i przedmioty codziennego użytku z epoki zimnej wojny. Uczniowie naszej szkoły zaprezentowali elementy wyposażenia klasy OPW oraz policyjnej.  Na zwiedzających oraz uczestników czekało wiele atrakcji, między innymi pokazy strażackie, strzelnica ASG, zwiedzanie bunkrów. Piękna pogoda, liczne atrakcje oraz atmosfera imprezy sprawiły, że był to bardzo ciekawy, ale i pouczający dzień. 
Naszą szkołę reprezentowali: Bartłomiej Suberlak z klasy II LOw oraz Patrycja Ściborska, Oliwia Wawrzyńczyk, Sebastian Wilk, Adam Kryczkowski, Michał Świątkowski i Fabian Michalski z klasy I LO pod opieką Macieja Rutkowskiego i Daniela Wacha.

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2180244
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
187
1121
2180244

Twój IP: 54.165.57.161

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Liceu Ogólnokształcące
w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine