Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

Share

Zakończenie roku 2021Zanim zaczęły się wakacje...

       W Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie odbyło się zakończenie roku szkolnego 2020/2021. W trakcie uroczystości wręczono Nagrody Starosty Białogardzkiego za osiągnięcia w minionym roku szkolnym. Wyróżnieni zostali: Zuzanna Samulewicz (średnia ocen 5,07)- laureatka konkursu "Żołnierze w służbie historii", kandydatka do stypendium Prezesa Rady Ministrów.; Hubert Cygan, który ukończył LO w Tychowie ze średnią ocen 5,0, stypendysta Prezesa Rady Ministrów i Bartłomiej Suberlak (średnia ocen 4,93), laureat konkursu "Żołnierze w służbie historii".
      Nagrodzono również pozostałych laureatów i wyróżnionych w konkursach tematycznych, w nauce i zawodach sportowych (duże grono dziewcząt i chłopców, którzy zdobyli brązowe medale podczas Finału Wojewódzkiego Licealiady w drużynowej lekkiej atletyce). Po podziękowaniach, złożonych przez uczniów na ręce nauczycieli, ze świadectwami w ręku uczniowie udali się do domów, rozpoczynając wakacje. 1 września rozpoczną naukę w Liceum Ogólnokształcącym w Tychowie.

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2139943
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
198
17397
2139943

Twój IP: 44.192.254.246

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine