BANER2020

REKRUTACJA 2021/2022

KLASY MUNDUROWE
 - klasa wojskowa
- klasa policyjna
- klasa straży granicznej
 

PODANIE DO INTERNATU

REGULAMIN  REKRUTACJI

MOŻLIWOŚĆ  SKŁADANIA PODAŃ  NA ADRES E-MAIL
zs-t@wp.pl

 

Share

Oliwia Wawrzyńczyk2ZIMOWE KRAJOBRAZY
 
Choć za oknem słońce to w kalendarzu nadal zima. Od kilkunastu dni uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły przesyłali zdjęcia na konkurs "ZIMOWE KRAJOBRAZY". Wpłynęło wiele wspaniałych zdjęć, które można zobaczyć na załączonym filmie.LINK TUTAJ Choć w konkursie wzięli udział przedstawiciele niemal wszystkich klas to podium zostało zdominowane przez uczniów klasy I LO. Laureatami zostali:
wyróżnienie: Przemysław Broda ; klasa II LOw
miejsce IV - Julia Czarnecka ; klasa I LO
miejsce III - Sebastian Wilk ; klasa I LO
miejsce II - Patrycja Ściborska ; klasa I LO
miejsce I - Oliwia Wawrzyńczyk ; klasa I LO
Na wyróżnienie zasługują również zdjęcia pracowników naszej szkoły -  Pani Anny Giedrojć - Głowińskiej oraz Agnieszki Szabli - Rutkowskiej. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Laureatom gratulujemy sukcesu  (nagrody zostaną wręczone w najbliższym możliwym terminie). Liczymy na jeszcze większe zainteresowanie majowym konkursem ... "WIOSENNE KRAJOBRAZY". Organizatorem konkursu był pan Daniel Wach.

 

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2005991
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
5089
15468
2005991

Twój IP: 3.238.88.35

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine