Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

Share
wyklęci 2
NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI "ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH"
Rozstrzygnięto szkolny konkurs dotyczący wiedzy na temat bohaterów powojennej walki z komunizmem, nazywanych potocznie "żołnierzami wyklętymi".  Dziesięciu uczestników z różnych klas odpowiadało na 50 pytań przygotowanych przez nauczyciela historii Daniela Wacha na podstawie etiud filmowych Instytutu Pamięci Narodowej.  Konkurs odbył się na platformie QUIZIZZ. Uczestnicy poza wiedzą merytoryczna musieli wykazać się szybkością odpowiedzi oraz umiejętnością odpowiedniego gospodarowania bonusami. Rywalizacja była bardzo zacięta. Uczestnicy byli dobrze przygotowani o czym świadczy wynik zwycięzcy - 94% poprawnych odpowiedzi.  Oto laureaci konkursu:
I miejsce - Michał Wieliczko (klasa II LOw) - 94%
II miejsce - Marcin Michałowski klasa II LOg) - 94%
III miejsce - Leszek Łomako (klasa III LO) - 82%
Gratulujemy laureatom i dziękujemy uczestnikom konkursu.  Wszystkich zachęcamy do obejrzenia etiud filmowych IPN link tutaj Zapoznania się z materiałem edukacyjnym o "żołnierzach wyklętych" tutaj. Oraz do sprawdzenia swojej wiedzy w trakcie rozwiazywania quizu konkursowego link tutaj (kliknij link na stronie; na nowo otwartej karcie wpisz dane i naciśnij start; wróć do karty z linkiem i wciśnij rozpoczęcie quizu; rozpocznij quiz na karcie, gdzie wpisałeś swoje dane).

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 235 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2024809
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
1932
9277
2024809

Twój IP: 3.238.173.209

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine