BANER2020

REKRUTACJA 2021/2022

KLASY MUNDUROWE
 - klasa wojskowa
- klasa policyjna
- klasa straży granicznej
 

PODANIE DO INTERNATU

REGULAMIN  REKRUTACJI

MOŻLIWOŚĆ  SKŁADANIA PODAŃ  NA ADRES E-MAIL
zs-t@wp.pl

 

Share

Modrolas 2021  kopiaROCZNICA MARSZU ŚMIERCI

W piątek 5.02.2021 r. pod pomnikiem w Modrolesie odbyły się uroczystości upamiętniające 76 rocznicę marszu jeńców ze Stalagu Luft IV. Sytuacja pandemii zmusiła organizatorów do ograniczeń, ale nie przeszkodziło to w godnym upamiętnieniu tamtych tragicznych wydarzeń.  Warta honorowa wystawiona przez 8 Koszaliński Pułk Przeciwlotniczy towarzyszyła delegacjom składającym kwiaty i znicze. Hołd więźniom stalagu złożyli między innymi: płk Tomasz Sawczuk - Dowódca 8. Koszalińskiego Pułku Przeciwlotniczego; Aleksander Ostasz - Dyrektor Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu ; Robert Falana - Burmistrz Tychowa; Zarząd Bałtyckiego Stowarzyszenia Miłośników Historii Perun oraz delegacja naszej szkoły. 
Po krótkich uroczystościach pod pomnikiem, uczestnicy udali się do naszej szkoły, aby obejrzeć powstającą Izbę Pamięci Stalagu Luft IV. Izba powstaje przy współpracy i pod patronatem Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.  Mimo że prace nie zostały jeszcze ukończone, to goście byli pod dużym wrażeniem miejsca oraz wizji jej ostatecznego kształtu.  Otrzymaliśmy zapewnienie, że dzięki tej wizycie nasza szkoła zyskała nowych przyjaciół nie tylko w sprawie uruchomienia izby. 
 

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 28 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2006005
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
5103
15482
2006005

Twój IP: 3.238.88.35

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine