BANER2020

REKRUTACJA 2021/2022

KLASY MUNDUROWE
 - klasa wojskowa
- klasa policyjna
- klasa straży granicznej
 

PODANIE DO INTERNATU

REGULAMIN  REKRUTACJI

MOŻLIWOŚĆ  SKŁADANIA PODAŃ  NA ADRES E-MAIL
zs-t@wp.pl

 

Share

Sprawni jak żołnierze październik 2020 rSPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE
           
Od 5 do 8 października 2020 r. w Bornem Sulinowie odbyły się czterdzieste trzecie finały zawodów sportowo-obronnych "Sprawni jak Żołnierze". Naszą szkołę, jak również województwo zachodniopomorskie, reprezentowała drużyna dziewcząt w składzie:
1. Oliwia Mazan - II LOp
2. Amelia Mazurewicz - II LOg
3. Karolina Koperska - II LOw
oraz drużyna chłopców w składzie:
1. Hubert Cygan - III LO
2. Patryk Kot - III LO
3. Piotr Wetklo - III LO
Opiekunem obu zespołów był Daniel Wach.
        Sprzyjająca pogoda pozwoliła rozegrać wszystkie konkurencje, czyli strzelanie z kbks, rzut granatem, pierwsza pomoc, tor sprawnościowy oraz bieg na orientację. Rywalizacja była zacięta i bardzo wyrównana. Ostatecznie nasze zespoły zajęły następujące miejsca: dziewczęta - 7 ; chłopcy - 11.
         Poza emocjami sportowymi, należy podkreślić świetną organizację zawodów. Uroczysty przemarsz ulicami miasta w towarzystwie orkiestry wojskowej, ceremonia otwarcia i zamknięcia zawodów, zwiedzanie miasta, wspaniałe nagrody dla każdego z uczestników. To wszystko wpłynęło na pozytywną atmosferę i przebieg zawodów.

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 10 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2006074
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
5172
15551
2006074

Twój IP: 3.238.88.35

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine