Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

Share

Powiatowa Liga LA 2020Pierwsze zwycięstwa w Powiecie

       W dniu 29 września zainaugurowano rozrywki sportowe dla szkół w Powiecie Białogardzkim. W ramach Licealiady rozegrano Mistrzostwa Powiatu Białogardzkiego w drużynowej lekkiej atletyce. Miano najlepszej szkoły, zarówno wśród dziewcząt jak i chłopców, uzyskała Nasza Szkoła. W trakcie zawodów rywalizacja toczyła się również o jak najlepszy wynik punktowy (każdy wynik był przeliczany według tabeli punktowej). Po 12 najlepszych wyników dziewcząt i chłopców zsumowano jako wynik szkoły. Na podstawie wyników w 21 powiatach zostanie ustalona lista 15 szkół, które wystąpią w Finale Wojewódzkim. Tegoroczne wyniki uzyskane przez dziewczęta i chłopców z Tychowa dotychczas zawsze dawały awans na Finał Wojewódzki. Można zakładać, że podobnie będzie w tym roku.
       Najwartościowszy wynik zawodów uzyskał: Jakub Krawczyk, rzucając oszczepem na odległość 58,05 m. Dobrze spisała się również męska sztafeta 4x100 m w składzie: Piotr Wetklo, Jakub Krawczyk, Adam Biegański i Marcin Beśka. W rywalizacji dziewcząt najwięcej punktów zdobyła Klaudia Borzęcka, która rzuciła dyskiem na odległość 26,20 m. Nieźle zaprezentowała się sztafeta dziewcząt 4x100 m w składzie: Klaudia Borzęcka, Natalia Moczarska, Martyna Grudzińska i Karolina Bobryk. Kolejne najlepsze wyniki w punktach uzyskały: Małgorzata Zawojska po rzucie oszczepem na 30,12 m i Klaudia Siudek w rzucie dyskiem. Pozostali reprezentanci szkoły w zawodach to: w biegu na 100 m Patrycja Charuta, Piotr Pawelski i Michał Mokrzycki; na 200 m Jakub Czeszun, Patryk Kot i Adam Biegański; na 400 m Martyna Grudzińska, Oliwia Wojskonowicz i Bartosz Kosmalski; na 800 m Małgorzata Pastorczyk; Oliwia Łoza; Julia Polak; Michał Dygas i Aleksander Podstawka;  w skoku w dal Natalia Moczarska, Karolina Boboryk, Szymon Beśka, Miłosz Śliwczyński i Piotr Wetklo; w pchnięciu kulą Marcelina Krawczak, Julia Szotowicz, Sara Troyan, Oskar Chrybowicz i Jakub Gromada; w rzucie dyskiem Oliwia Mazan. Opiekunem obu zespołów był Józef Grabarczyk.

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 22 gości oraz 1 użytkownik.

Licznik odwiedzin

2156504
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
489
11231
2156504

Twój IP: 3.237.16.210

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Liceu Ogólnokształcące
w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine