Share

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020 2021  kopiaWróciliśmy do szkoły
         1 września po długiej przerwie do szkoły wrócili uczniowie i nauczyciele. Rozpoczęliśmy rok szkolny, który bardzo różni się od wcześniejszych. Zagrożenie koronawirusem wymusiło wzmożone rygory sanitarne. W nowej rzeczywistości poza większą dbałością o higienę, musimy zrezygnować z wielu atrakcji, do których już się wcześniej przyzwyczailiśmy. Również relacje międzyludzkie muszą być mocno ograniczone, co szczególnie odczuwają młodzi ludzie. Na późniejszy termin zostają przesunięte niektóre imprezy, np. wrześniowy obóz przetrwania.
       Rok szkolny 2020/2021 przynosi nam dużą nowość w postaci funkcjonowania w Naszej Szkole Oddziału Przygotowania Wojskowego. Nasza Szkoła znalazła się w elitarnym gronie pierwszych szkół, które otrzymały zgodę Ministra Obrony Narodowej na rozpoczęcie takiej działalności. Uczniowie z Tychowa znajdą się w gronie pierwszych w Polsce, którzy kończąc szkołę średnią będą już żołnierzami rezerwy Wojska Polskiego.
      Wszystkim uczniom i nauczycielom życzymy, żeby odnaleźli się w specyficznych realiach funkcjonowania szkoły i mieli dużo satysfakcji ze swojej pracy i osiąganych sukcesów.

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1871202
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
291
18051
1871202

Twój IP: 3.238.8.102

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine