Share

Wigilia 2019Spotkanie wigilijne

          Boże Narodzenie to czas radości, rodzinnych spotkań, kolędowania. 19 grudnia świąteczna atmosfera towarzyszyła zebranym podczas Wigilii, w której uczestniczyli uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz goście, którzy zechcieli przyjąć zaproszenie - rodzice uczniów i przedstawiciele władz oraz służb mundurowych, z którymi szkoła ściśle współpracuje. Wśród szacownych gości byli: pan Piotr Pakuszto - Starosta Białogardzki, pan Robert Falana - Burmistrz Tychowa, pan Dariusz Michalak - Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Tychowie, st.bryg. mgr inż. Jacek Szpuntowicz - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie, ppłk SG Arkadiusz Urlich - Zastępca Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Koszalinie, mjr Bartłomiej Łyżwiński - Przedstawiciel Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Koszalinie, kpt. Marek Dankowski - Zastępca Dyrektora Aresztu Śledczego w Koszalinie Oddział Zewnętrzny w Dobrowie, ks. Robert Gruszowski - Proboszcz Parafii pw. św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny w Mieszałkach, asp. Grzegorz Grzyb - Przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie współpracujący z ZSP Tychowo, st. chor. sztab. Jarosław Marcisz - Przedstawiciel Komendanta Centrum Szkolenia Sił Powietrznych imienia Romualda Traugutta w Koszalinie współpracujący z ZSP Tychowo, st. asp. Marcin Wesołowski - Kierownik Posterunku Policji w Tychowie.
            
Zebrani obejrzeli przygotowane przez młodzież Jasełka, kolędowali, składali sobie życzenia oraz próbowali znakomitych potraw przygotowanych przez panie kucharki.

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1679020
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
236
236
1679020

Twój IP: 3.235.77.252

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine