Share

przysięga 2019Przysięga wojskowa

         W dniu 16 listopada w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. Romualda Traugutta w Koszalinie elewi z jesiennego naboru składali przysięgę wojskową. Atrakcją dla przybyłych rodzin, zaproszonych gości i żołnierzy zawodowych był pokaz działania patrolu połączony z elementami walki wręcz, z użyciem środków pozoracji pola walki przy akompaniamencie Orkiestry Wojskowej z Koszalina. Gromkie brawa świadczyły o perfekcjonizmie grupy przygotowanej przez st.chor.szt. Jarosława Marcisza. Występujący uczniowie otrzymali z rąk Komendanta CS SP w Koszalinie ppłk Józefa Trejdera upominki, a Dyrektor ZSP Tychowo odebrał pamiątkowy ryngraf.

 

Chlubę naszej szkole przysporzyli: Oskar Chrybowicz, Daniel Gryga, Dawid Rawski i Hubert Trzpis (wszyscy z I LOg), Klaudia Siudek i Amelia Walczak (obie z kl. I LOp), Konrad Andrukianiec, Zuzanna Samulewicz i Kacper Suwała (kl. I LOw), Jakub Gromada, Patryk Kot, Leszek Łomako, Damian Nowaczyk, Alan Pijanowski i Piotr Wetklo (wszyscy II LO), Magdalena Grzybowska, Wiktoria Heleniak i Jakub Roj (III LOp) oraz Kacper Dołasiński (III LOw). Grupę wspierał tegoroczny absolwent szkoły Fabian Sienkiewicz. Fotorelacje CSSP Koszalin

Zdjęcie: st. chor. Tomasz Zatorski

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1954842
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
287
287
1954842

Twój IP: 3.236.175.108

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine