Share

Mistrzostwa Polski Kołobrzeg  kopiaUczennice ZSP Tychowo ósme
w Polsce

      W Kołobrzegu odbyły się Finały Krajowe Licealiady w drużynowej lekkiej atletyce. W dniu 19 września na nowym stadionie zaprezentowały się uczennice i uczniowie z najlepszych szkół w Polsce po etapach powiatowych i wojewódzkich. W skład drużyny wchodziło 16 dziewcząt lub 16 chłopców. Większość zespołów było utworzonych na bazie szkół sportowych i dużych ośrodków z silnymi klubami lekkoatletycznymi. W tym doborowym towarzystwie bardzo dobrze spisały się uczennice ZSP Tychowo, kończąc zawody na ósmej pozycji. Indywidualnie reprezentantki Tychowa najlepiej spisały się w rzucie oszczepem, zajmując drugie, trzecie i piąte miejsce (Małgorzata Maślak, Kornelia Kalinowska i Olga Poszytek). W pchnięciu kulą srebrny medal wywalczyła Wiktoria Macioszek. W skład drużyny wchodziły również: Paulina Rzepnikowska i Daria Jagielska w biegu na 100m, Dominika Żołędowska w biegu na 200m, Magdalena Grzybowska w biegu na 400m, Daria Szymanowska i Małgorzata Zawojska w biegu na 800m, Klaudia Borzęcka w rzucie dyskiem, Marcelina Krawczak i Aleksandra Błażejewska w pchnięciu kulą oraz Natalia Moczarska i Dagmara Benke w skoku w dal. Trenerem zespołu jest Józef Grabarczyk. Więcej zdjęć tutaj

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1746600
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
94
2745
1746600

Twój IP: 18.207.254.88

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine