Share

żołnierzeSUKCES UCZNIÓW KLASY WOJSKOWEJ

         W piątek 28 czerwca ogłoszono wyniki konkursu "Żołnierze w służbie historii". W konkursie organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej uczestniczyły zespoły z kilkudziesięciu klas wojskowych z całej Polski. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jednym z 10 laureatów został zespół z naszej szkoły w składzie: Patryk Kot, Leszek Łomako, Jakub Gromada pod opieka nauczyciela historii Daniela Wacha. Nagrodą dla laureatów jest udział w uroczystej gali finałowej w Warszawie oraz tygodniowy wyjazd do Włoch "Śladami Armii gen. Andersa".  Gratulujemy !!!
Link do strony konkursu

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1679072
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
288
288
1679072

Twój IP: 3.235.77.252

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine