Share

zdjęcie sportowcy  kopiaNajlepsi sportowcy

      Wraz z końcem roku szkolnego podsumowano konkurs na Najlepszego Sportowca ZSP Tychowo w roku szkolnym 2018/2019. W rywalizacji dziewcząt czołowe miejsca zajęły reprezentantki szkoły w sztafetowych biegach przełajowych i w drużynowej lekkiej atletyce. Zdobyły one złote i srebrne medale w finałach wojewódzkich Licealiady. Dziewczęta są pierwszymi w historii Powiatu Białogardzkiego, które w jednym roku odniosły dwa tak znaczące sukcesy. Sportowcem roku została Małgorzata Maślak (II LOp), która jest podporą obu zespołów, a także odnosi znaczące sukcesy indywidualne w rzucie oszczepem. Drugie miejsce przypadło Darii Jagielskiej (II LOw), która nieznacznie wyprzedziła Darię Szymanowską (II LOp). Komplet wyników jest dostępny tutaj.


zdjęcie sportowiec Wetklo  kopia         W rywalizacji chłopców sportowcem roku został Piotr Wetklo (II LOp), wyprzedzając Łukasza Pniewskiego (III LOp) i Wojciecha Holewskiego (II LOp). Komplet wyników jest dostępny tutaj.
      Na zdjęciach: najlepsi sportowcy ZSP Tychowo odbierają nagrody.

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1770341
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
2160
7706
1770341

Twój IP: 3.235.74.77

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine