Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

Filtr
 • Zebranie ULKS Tychowo 2014

  zebranieulks2014Sportowcy podsumowali rok

      Uczniowski Ludowy Klub Sportowy działający przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie odbył zebranie sprawozdawczo-wyborcze. W dniu 21 stycznia w szkolnej stołówce oprócz działaczy, trenerów i zawodników zjawiło się znamienite grono gości. Swoją obecnością zebranych zaszczycili między innymi: Henryk Budzyła Przewodniczący Rady Powiatu w Białogardzie, Tomasz Hynda Starosta Białogardzki, Krzysztof Bagiński Burmistrz Miasta Białogard oraz Jan Kaleja Sekretarz Powiatowego Zrzeszenia LZS w Białogardzie.

   

 • Wystawa Tomasza Rogozińskiego

  tomasz rogozinski1

   

  Wystawa Tomasza Rogozińskiego
  w ZSP Tychowo.
  Wystawa do obejrzenia online :
  WYSTAWA

  FILM

 • studniowka2014

  studniówka2014Poloneza czas zacząć...

   

  17 stycznia odbyła się studniówka tegorocznych maturzystów. Uroczystość rozpoczęła się o godzinie 20.00. Zgodnie z tradycją uczniowie klas maturalnych odtańczyli pięknego poloneza. Kilka słów do uczestników balu wygłosili zaproszeni Goście- Wicestarosta Powiatu Białogardzkiego Zbigniew Raczewski oraz Przewodniczący Rady Rodziców - Wiesław Głuszko. Następnie głos zabrał Dyrektor Szkoły, Józef Grabarczyk, który wznosząc toast za pomyślność maturzystów, oficjalnie rozpoczął studniówkę. Klasy maturalne podziękowały nauczycielom za trud włożony w ich edukację i wychowanie, składając kwiaty na ręce Dyrektora i Wychowawców klas. O godzinie 23.00 umiejętnościami artystycznymi wykazali się nasi maturzyści. Klasa policyjna odśpiewała piosenkę na znaną melodię, którą zadedykowała nauczycielom, natomiast uczniowie z klasy wojskowej rozbawili przybyłych Gości krótkim skeczem kabaretowym.Uroczystość uświetnił tort z płonącymi fontannami. Studniówka była udana, wszyscy się świetnie bawili, a do tańca przygrywał zespół „GANBIT”. Zapewne każdy z obecnych będzie ją mile wspominał.

   

 • zaproszenie na zebranie ULKS

  zebranie ulks

  Zaproszenie na zebranie ULKS Tychowo

  Zarząd Uczniowskiego Ludowego Klubu Sportowego, działającego przy ZSP Tychowo, zaprasza na walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze, które odbędzie się dnia 21 stycznia 2014r. o godzinie 16.00.

  Miejsce zebrania: stołówka w Internacie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie.

 • Jasełka 2013

  PRZEGLĄD ZDJĘĆ ZE SPOTKANIA WIGILIJNEGO W INTERNACIE
  {youtube}dzfX_SY4FYw{/youtube} 

   

office365

Licznik odwiedzin

2370758
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
83
3057
2370758

Twój IP: 44.201.94.236

Nasza lokalizacja

Joomla templates by Joomlashine