BANER2020

REKRUTACJA 2021/2022

KLASY MUNDUROWE
 - klasa wojskowa
- klasa policyjna
- klasa straży granicznej
 

PODANIE DO INTERNATU

REGULAMIN  REKRUTACJI

MOŻLIWOŚĆ  SKŁADANIA PODAŃ  NA ADRES E-MAIL
zs-t@wp.pl

 

N.Moczarska dwie twarze miniWYRÓŻNIONA W PRESTIŻOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

      Miło nam wszystkich poinformować, że uczennica naszej szkoły - klasy fotograficznej Natalia Moczarska zdobyła wyróżnienie w XIX Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Dzieci i Młodzieży "Człowiek, Świat, Przyroda" - KOSZALIN 2020. Natalia szlifuje swój niewątpliwy talent w naszej szkole ramach zajęć z fotografii artystycznej pod okiem artysty fotografika Tomasza Juszkiewicza.
       Koszaliński konkurs jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych w Polsce organizowanych dla dzieci i młodzieży do lat 21. Na konkurs zgłoszono ponad 2000 prac przez 386 autorów.  Dlatego wyróżnienie zdobyte przez Natalię jest olbrzymim sukcesem.
       Niestety w tym roku z powodu pandemii koronawirusa COVID-19 laureaci konkursu nie wezmą udziału w corocznych 3‑dniowych warsztatach plenerowych, które były elementem nagrody.  Z tego samego powodu nie odbędzie się również tradycyjna wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac. Mimo, to zapraszamy wszystkich na otwarcie wystawy on-line, które nastąpi 10 czerwca 2020 o godz. 18.00 na stronie https://www.facebook.com/pmkoszalin/. Poza tym od 11 czerwca 2020 wszystkie nagrodzone fotografie będzie można podziwiać w Wirtualnej Galerii Fotografii na stronie https://pm.koszalin.pl/czlowiek-swiat-przyroda.
        My prezentujemy fotografię Natalii, za którą otrzymała wyróżnienie i jednocześnie gratulujemy wyróżnienia, życząc autorce wielu przyszłych sukcesów, dobrego światła i twórczej weny. Zapraszamy wszystkich chętnych zapisów do klasy fotograficznej naszego liceum. I ty możesz zostać fotografem.
Fot.: N. Moczarska - Dwie twarze.

wazneInformujemy, że w dniach 23-29 kwietnia (włącznie) 2020 roku będą dokonywane zwroty nadpłaty poniesionej z tytułu kosztów zakwaterowania i wyżywienia w Internacie ZSP TYCHOWO, w miesiącu marcu 2020 roku.

W związku z tym prosimy o wypełnienie wniosku, który znajduje się w zakładce Internat – dokumenty do pobrania (wzór wniosku) i przesłanie go elektronicznie na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku pytań dotyczących określenia wysokości ww. nadpłaty należy skontaktować się telefonicznie z księgowością (94 31 15 506) lub e-mailowo 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w dniach 23-29 kwietnia 2020 r., w godz. 830 – 1400.

Z poważaniem
Kierownik Internatu

Darmowe, elektroniczne wersje podręczników

WydawcaLink
Cambridge University Press https://www.cambridge.org/elt/blog/
Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe http://www.uczezdalnie.gwo.pl/
Grupa MAC S.A. https://www.mac.pl/publikacje
Klett Polska www.dzwonek.pl/Klett
Macmillan https://anglistaonline.macmillan.pl/
Nowa Era https://www.nowaera.pl/naukazdalna
Oxford University Press        www.oup.com/elt/learnathome
Pearson https://www.pearson.pl/jezyk-angielski/domowa-szkola/
PWN Wydawnictwo Szkolne www.akademia.pwn.pl
Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne SA https://www.wsip.pl/pomagamy-w-nauce-z-domu/
Wydawnictwo Pedagogiczne

OPERON

https://operon.pl/edukacjazdalna

Dyrektor ZSP Tychowo informuje, że zasady funkcjonowania naszej szkoły od dnia 25 marca br. dopasowane są do wytycznych z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informacje zostały wysłane wszystkim uczniom i rodzicom poprzez dziennik elektroniczny LIBRUS.
Józef Grabarczyk
Dyrektor ZSP Tychowo

Drodzy Uczniowie!        

                Zachęcamy Was, aby czas przerwy od zajęć w szkole wykorzystać na samodzielną naukę. Zaglądajcie do dziennika elektronicznego, za pomocą którego możecie indywidualnie kontaktować się z nauczycielami, pozostającymi do Waszej dyspozycji.

Strona 10 z 67

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2006053
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
5151
15530
2006053

Twój IP: 3.238.88.35

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine