Dyrektor ZSP Tychowo informuje, że zasady funkcjonowania naszej szkoły od dnia 25 marca br. dopasowane są do wytycznych z Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Szczegółowe informacje zostały wysłane wszystkim uczniom i rodzicom poprzez dziennik elektroniczny LIBRUS.
Józef Grabarczyk
Dyrektor ZSP Tychowo

Drodzy Uczniowie!        

                Zachęcamy Was, aby czas przerwy od zajęć w szkole wykorzystać na samodzielną naukę. Zaglądajcie do dziennika elektronicznego, za pomocą którego możecie indywidualnie kontaktować się z nauczycielami, pozostającymi do Waszej dyspozycji.

Żołnierze Wyklęci 2020PAMIĘĆ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

        W poniedziałek 2 marca 2020, z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych uczniowie naszej szkoły uczcili pamięć żołnierzy antykomunistycznego podziemia. Spotkanie zorganizowane z tej okazji miało formę prezentacji przygotowanych przez czworo uczniów. Temat został podzielony na 4 części:
1)Walka (geneza, działalność oraz przebieg walk) – prezentował uczeń klasy II LOsg – Hubert Cygan
2) Bohaterowie (sylwetki, życiorysy i okoliczności śmierci żołnierzy) – prezentował uczeń klasy III LOw – Michał Gradziuk
3) Badania IPN (zakres i przykłady działań IPN) – prezentowała uczennica klasy III LOp – Małgorzata Maślak
4) Upamiętnienie (informacje o święcie, miejscach i sposobach upamiętnienia) – prezentowała uczennica klasy I LOw – Olga Poszytek.
     Pomiędzy prezentacjami uczniowie mogli wysłuchać piosenek poruszających omawiana tematykę. Na terenie szkoły przygotowana została również wystawa dotycząca losów żołnierzy oraz prowadzonych przez IPN badań w tym zakresie. Pamięć poległych w walce uczczono minutą ciszy.

studniówka 2020  kopiaStudniówka

         Zgodnie z tradycją, uczniowie klas trzecich Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie, w ostatnie sto dni przed maturą wkroczyli hucznym balem studniówkowym. Wspólna zabawa tegorocznych abiturientów, zaproszonych gości i pracowników szkoły, w odczuciu uczestników, dostarczyła wiele radości i zapisała się na trwałe w pamięci.
           Szkolna stołówka pięknie przystrojona, pyszne potrawy przygotowane przez Rodziców i panie Kucharki oraz program artystyczny przygotowany przez maturzystów wprawiły wszystkich w dobre humory i sprzyjały dobrej zabawie. Całość rozpoczęła się tradycyjnym polonezem. Wspólna zabawa trwała do rana.
            Uczestnicy studniówki serdecznie dziękują wszystkim sponsorom, którzy wsparli jej organizację.

Małgosia MaślakHubert CyganPoszytek Olga

 Najlepsi
na półmetku


W ZSP Tychowo podsumowano osiągnięcia uczniów w pierwszym semestrze. Najwyższą średnią ocen uzyskała Małgorzata Maślak z III LOp - 4,80. Drugą średnią ocen w szkole osiągnął Hubert Cygan (II LOsg) - 4,73. Wśród pierwszoklasistów najlepsze oceny za pierwszy semestr uzyskała Olga Poszytek ze średnią ocen 4,50. W rywalizacji klas najlepiej wypadła klasa III LOp. Natomiast najlepszą frekwencję w szkole zanotowała klasa I LOp, która jako jedyna w szkole przekroczyła 90 %. Na zdjęciach od lewej: Małgorzata Maślak, Hubert Cygan i Olga Poszytek.

Strona 9 z 66

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1936596
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
308
7774
1936596

Twój IP: 18.234.247.75

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine