Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

dzień dzieckaDZIEŃ DZIECKA na sportowo
                    Zgodnie z wieloletnią tradycją Dzień Dziecka w naszej szkole obchodziliśmy na sportowo. Piękna pogoda, sportowa rywalizacja i zniesienie części obostrzeń związanych z pandemią pozwoliło spędzić ten dzień bardzo przyjemnie. Przygotowano następujące konkurencje: skok w dal, bieg na 60m, bieg na 600m/1000m, pchnięcie kulą, zagrywka piłką siatkową, żonglerka piłką nożną, rzuty do kosza oraz strzelanie z wiatrówki. Rywalizacja między klasami odbywała się w kategorii dziewcząt i chłopców. W tym roku w zabawie uczestniczyli również nauczyciele. Chociaż ich wyniki nie były zaliczane do punktacji, to w niektórych konkurencjach pedagodzy nie ustępowali swoim uczniom. Dla wszystkich uczestników przygotowano słodki poczęstunek. Najlepsi zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale. Zwycięskie drużyny zdobyły puchar i tort. Dzień zakończył się wspólnym posiłkiem przy grillu. Poza celebrowaniem Dnia Dziecka wspólna rywalizacja była świetną okazją do integracji uczniów po okresie wielomiesięcznej izolacji.

KOMUNIKAT

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
DZIEWCZĘTA:                                                        CHŁOPCY:

I MIEJSCE- II LOp - 202 pkt                                    I MIEJSCE-II LOW - 260 pkt
II MIEJSCE-I LO - 191 pkt                                      II MIEJSCE- II LOg - 149 pkt
III MIEJSCE-II LOw -123 pkt                                III MIEJSCE- I LO - 104 pkt
IV MIEJSCE – II Log- 48 pkt IV MIEJSCE- II LOP- 43 pkt
FOTORELACJE: tutaj, foto, tu, i jeszcze tu

wiosenne krajobrazy

 

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "WIOSENNE KRAJOBRAZY"

We wtorek 1 czerwca 2021 roku rozstrzygnięto konkurs fotograficzny "Wiosenne krajobrazy". Laureatami zostali:

I miejsce – Zuzanna Samulewicz, klasa II LOw

II miejsce – Przemysław Broda, klasa II LOw

III miejsce – Oliwia Wawrzyńczyk, klasa I LO

Przy tej okazji wręczono również nagrody i wyróżnienia przyznane we wcześniejszych konkursach: "ZIMOWE KRAJOBRAZY" oraz quiz wiedzy na temat "żołnierzy wyklętych".

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy. Link do prezentacji prac konkursowych tutaj.

Na podstawie rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 29 kwietnia 2021 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19,  Dyrektor ZSP Tychowo podjął decyzję o nauczaniu hybrydowym w okresie od 17 maja do 28 maja br.

Klasy drugie po szkole podstawowej (II LOp i II LOw) w okresie od 17 do 21 maja uczęszczają na zajęcia stacjonarne w szkole, natomiast w okresie od 24 do 28 maja uczą się zdalnie z domów.

Klasa druga po gimnazjum (II LOg) oraz klasa pierwsza (I LO) w okresie od 17 do 21 maja nadal mają nauczanie zdalne, a od 24 do 28 maja nauczanie stacjonarne w szkole.

Wszyscy uczniowie przed przyjazdem do szkoły zobowiązani są z zapoznaniem się z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej i Nauki, Ministerstwa Zdrowia oraz Głównego Inspektora Sanitarnego WYTYCZNE

Internat szkoły będzie funkcjonował z zachowaniem szczególnych rygorów sanitarno-higienicznych, według zasad obowiązujących w okresie pandemii przed rozpoczęciem nauczania zdalnego.

rocznica konstytucjiZapraszamy do obejrzenia filmu: 
https://www.youtube.com/watch?v=wCsmTBkxy5I

74537198 2630744466978453 3252460033249640448 oNabór
na rok szkolny 2021/2022

       Informujemy, że na rok szkolny 2021/2022 Nasza Szkoła dokonywać będzie naboru do klas mundurowych. Drugi rok funkcjonować będzie Oddział Przygotowania Wojskowego (OPW), który działa na podstawie zgody Ministra Obrony Narodowej. Absolwenci szkolenie zakończą przysięgą wojskową. W klasie policyjnej szkolenie prowadzą policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie. Klasa straży granicznej funkcjonuje na podstawie porozumienia z Centralnym Ośrodkiem Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Koszalinie.
       Zmiany organizacyjne, które aktualnie przechodzimy, nie będą miały większego wpływu na organizację nauki dla obecnych uczniów ZSP Tychowo. Internat będzie funkcjonował według dotychczasowych zasad (z zachowaniem aktualnych stawek finansowych), a zajęcia dydaktyczne i pozalekcyjne, jak dotychczas, na bazie obiektów szkolnych oraz instytucji z którymi Szkoła współpracuje.

Józef Grabarczyk
Dyrektor ZSP Tychowo

Strona 9 z 76

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2370786
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
111
3085
2370786

Twój IP: 44.201.94.236

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Liceu Ogólnokształcące
w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine