BANER2020

REKRUTACJA 2021/2022

KLASY MUNDUROWE
 - klasa wojskowa
- klasa policyjna
- klasa straży granicznej
 

PODANIE DO INTERNATU

REGULAMIN  REKRUTACJI

MOŻLIWOŚĆ  SKŁADANIA PODAŃ  NA ADRES E-MAIL
zs-t@wp.pl

 

Małgosia MaślakHubertGosia ZawojskaI już wakacje...

        26 czerwca uczniowie w całej Polsce rozpoczęli wakacje. Rok szkolny 2019/2020 zapisze się w pamięci uczniów, rodziców i nauczycieli ze względu na specyfikę zdalnego nauczania, spowodowanego przez pandemię koronawirusa. Tym razem w Naszej Szkole nie było klasycznego zakończenia roku szkolnego, a świadectwa promocyjne uczniowie otrzymali drogą elektroniczną. Oryginały świadectw oraz dyplomy i podziękowania za aktywności uczniów w różnych sferach życia szkoły wręczane będą podczas rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021.
        Najlepszym uczniem w klasie drugiej okazał się Hubert Cygan, który uzyskał średnią ocen 5,0. Jest on kandydatem do Stypendium Prezesa Rady Ministrów w Liceum Ogólnokształcącym o 3-letnim cyklu nauczania. W Liceum o 4-letnim cyklu nauczania kandydatką do Stypendium PRM jest Małgorzata Zawojska, która otrzymała promocję do kjlasy drugiej ze średnią ocen 4,81. Promocję z wyróżnieniem do klasy drugiej (ze średnią ocen 4,75) uzyskali również Olga Poszytek, Klaudia Borzęcka i Bartłomiej Suberlak.
       Hubert Cygan za wyniki w nauce oraz działalność w szkolnym kole sportów obronnych i Małgorzata Maślak - tegoroczna absolwentka ze średnią ocen 5,17 oraz licznymi sukcesami sportowymi zostali nagrodzeni Nagrodami Starosty Białogardzkiego.
     Na zdjęciach od lewej: Małgorzata Maślak, Hubert Cygan i Małgorzata Zawojska.

 

matura 2020MATURY INNE NIŻ KIEDYKOLWIEK

         Tegoroczni absolwenci Liceum Ogólnokształcącego w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie rozpoczęli egzaminy maturalne o miesiąc później, niż to było w poprzednich latach. Przy wzmożonych zasadach związanych z bezpieczeństwem, w dniu 8 czerwca, rozpoczęli egzaminem pisemnym z języka polskiego.  W dniu 9 czerwca uczniowie napiszą egzamin z matematyki.  Dopełnieniem sesji egzaminacyjnej będzie napisanie matury z języka obcego i z co najmniej jednego wybranego przedmiotu w zakresie rozszerzonym. W bieżącym roku Maturzyści nie będą zdawać egzaminów ustnych. Później już tylko nerwowe oczekiwanie do dnia 11 sierpnia, kiedy to okaże się jakie są efekty czerwcowej pracy. Na zdjęciu: tegoroczni absolwenci LO w Tychowie tuż przed rozpoczęciem egzaminu z języka polskiego.

Dyrektor ZSP Tychowo informuje, że do dnia 26 czerwca br. z powodu pandemii COVID-19 kontynuujemy zdalne nauczanie
Józef Grabarczyk
Dyrektor ZSP Tychowo

Informujemy, iż od dnia 1 czerwca do dnia 7 czerwca br. uczniom zapewnia się konsultacje z nauczycielami prowadzącymi zajęcia edukacyjne oraz możliwość korzystania z biblioteki szkolnej. Chętni uczniowie proszoni są o kontakt telefoniczny,
w celu ustalenia konkretnych terminów konsultacji. Tel. 943115506.

W dniu 8 czerwca rozpoczynamy pisanie egzaminów maturalnych. W związku ze szczególnymi okolicznościami (epidemia koronawirusa), należy pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa, a w szczególności:

1. Oczekując na egzamin, zachowujemy 2-metrowe odstępy między ludźmi.
2. Wchodząc do szkoły i na salę egzaminacyjną, mamy założone maseczki ochronne na twarz i nos.
3. Przy wejściu i wyjściu do szkoły dokonujemy dezynfekcji rąk (odpowiedni środek będzie ustawiony na stoliku przy wejściu).
4. Po zajęciu miejsca przy stoliku, można zdjąć maseczki.
5. Przed wyjściem z sali egzaminacyjnej należy założyć maseczkę ochronną.
6. Przed egzaminem i w trakcie egzaminu posługujemy się wyłącznie własnymi przyborami (długopisy i inne przedmioty przewidziane na poszczególne egzaminy, np. kalkulator).
7. Po zakończonym egzaminie należy również zachować bezpieczne odstępy (minimum 2 metry między ludźmi).

Wytyczne Ministerstwa Edukacji Narodowej w sprawie organizacji tegorocznych matur znajdują się tutaj

Pomagamy maturzystom on-line - informacje dla tegorocznych maturzystów link do strony KO Szczecin

Strona 8 z 67

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 11 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2006070
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
5168
15547
2006070

Twój IP: 3.238.88.35

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine