Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

strzelnica 2014Strzelanie klas wojskowych

W dniu 16 października 2014r. uczniowie klas wojskowych ZSP Tychowo odbyli obowiązkowe strzelanie na strzelnicy otwartej w Białogardzie. Strzelali z KBKS z odległości 50m i mieli do oddania 5 strzałów próbnych i 10 ocenianych. Maksymalna liczba punktów do uzyskania wynosiła 100. Strzelanie stało na wysokim  poziomie. Różnice punktowe miedzy najlepszymi uczniami były bardzo minimalne. Najlepsze wyniki w klasie pierwszej uzyskali: Wiśniewski Daniel -87pkt, Łyjak Adianna-85pkt, Ogrodowski Mateusz i Głusiec Przemysław - 83pkt. W klasie drugiej najlepsze wyniki uzyskali: Raszpunda Damian-85pkt, Kozik Kamil 84pkt i Todorowski Paweł -83pkt.

GALERIA 16-10-2014

GALERIA 24-10-2014

sprzatanieWielkie sprzątanie!!!!

           W środowe popołudnie 8 października 2014 roku grupa młodziezy i zapalonych ekologów sprzątała brzegi jezior w Tyczewie. Jest to nasza mała tradycja, kiedy jesienią i wiosną jedziemy sprzątać brzegi okolicznych jezior. Akcja trwa już 6 lat i wciąż gromadzi nowych ekologów - pasjonatów,  którym los naszej planety nie jest obojetny. Po ciężkiej pracy wszyscy dobrze się bawiliśmy przy ognisku piekąc kiełbaski i rozmawiając o ważnych dla nas sprawach.

Zapraszamy wszystkich chętnych na wiosnę do pracy na rzecz czystego środowiska. 

pilka powiat013     Kolejny tytuł Mistrza Powiatu zdobyty!

 

      W dniu 7 października 2014r. na boisku "orlik" w Białogardzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt. Udział w zawodach wzięło 5 szkół. Turniej rozegrano systemem meczów każdy z każdym. Jedynym zespołem bez porażki okazała się drużyna dziewcząt z ZSP Tychowo, które odniosły 3 zwycięstwa i jeden remis, nie tracąc żadnej bramki w turnieju. W ostatecznym rozrachunku nasze dziewczęta zajęły I miejsce w turnieju i uzyskały prawo reprezentowania powiatu białogardzkiego w rozgrywkach regionalnych. Skład zwycięskiego zespołu: Domalewska Paulina (II LOp), Wasyłyszyn Karolina (III LOp), Parzniewska Magdalena (IIILOp), Mośko Sabrina (III LOp), Ochałek Aleksandra (III LOp), Augustyn Wiktoria (II LOw), Babicz Anna (II LOw), Mazurkiewicz Aleksandra (III ZSZ), Żaczek Wioleta (II LOw), Stępińska Emilia (II LOw) i Jabłońska Katarzyna (I LOw). Na zdjęciu: Mistrzynie Powiatu w piłce nożnej wraz z opiekunem Arkadiuszem Drozdowskim.

przysięga 2014Jesienna przysięga
W Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie kolejny kurs elewów zakończył szkolenie przygotowawcze tradycyjną przysięgą wojskową. Uroczystość z pełnym ceremoniałem wojskowym odbyła się w dniu 3 października w obecności licznego grona gości w osobach aktualnych i byłych funkcjonariuszy służb mundurowych oraz samorządowców i parlamentarzystów.
      W gronie zaproszonych znaleźli się również uczniowie ZSP Tychowo. Czterdziestoosobowa grupa, to głównie uczniowie klasy drugiej i pierwszej wojskowej. Dla większości z nich było to pierwsze w życiu przeżywanie najważniejszej uroczystości dla każdego żołnierza. Dodatkowych informacji i objaśnień udzielał uczniom chor. Jarosław Marcisz, który na co dzień "musztruje" uczniów, a tym razem uczniowie mogli podziwiać jego w trakcie defilady. Doniosła atmosfera i oficjalna oprawa u wielu obecnych spotęgowała chęć służenia ojczyźnie w zielonym mundurze.
Na zdjęciu uczniowie z opiekunami po zakończonej przysiędze.

powiat2014Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przelajowych - Tychowo 2014.

Bardzo dobrze spisały się zespoły  ZSP Tychowo, odnosząc zdecydowane zwycięstwa. Dobrze zaprezentował się również drugi zespół chłopców z Tychowa, który wyprzedził dwie drużyny przyjezdne. W skład zwycięskich zespołów wchodzili: Aleksandra Traczyk (ILOp), Adrianna Łyjak (I LOw), Katarzyna Witkowska (I LOp), Zuzanna Dybiec (I LOp), Marta Sobieraj (I LOw), Oliwia Cichecka (I LOw), Paulina Domalewska, Klaudia Zachajczuk, Anna Wargacka i Karolina Szczepańska (wszystkie II LOp) oraz Kamil Bińczyk (III LOw), Mateusz Ogrodowski (I LOw), Łukasz Trusiło (I LOw), Brajan Zabielski (II LOw), Artur Trzebiatowski (III LOp), Maciej Walczak (I LOw), Szymon Andrusiów (III LOw), Paweł Todorowski (II LOw), Łukasz Łachański (III LOp) i Przemysław Majcher (I LOw).
       Chłopcom życzymy obrony tytułu Mistrzów Województwa Zachodniopomorskiego, a dziewczętom poprawy czwartej lokaty z zeszłego roku, w trakcie zawodów wojewódzkich, które odbędą się 22 października w powiecie pyrzyckim.

Wyniki:     CZASY NA ZMIANACH                              KOLEJNOŚĆ NA ZMIANACH                             KOMUNIKAT KOŃCOWY

Strona 70 z 76

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2359506
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
191
191
2359506

Twój IP: 3.235.25.27

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Liceu Ogólnokształcące
w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine