Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

Mistrzostwa PolskiPech biegaczy

Chłopcy z ZSP Tychowo jako Mistrzowie Województwa Zachodniopomorskiego w sztafetowych biegach przełajowych wystartowali w Mistrzostwach Polski szkół ponadgimnazjalnych w Łodzi. Zespół w składzie Kamil Bińczyk (II LOw), Jakub Groński (III LOw), Kacper Zieliński (III LOp), Jakub Szmid (III LOw), Dawid Gemza (II LOw), Dawid Wawrzon (II LOp), Paweł Todorowski (I LOw) i Łukasz Łachański (II LOp) po bardzo dobrym biegu ukończył zawody na piątym miejscu. Warto podkreślić, że Nasza Szkoła przez kilkaset metrów utrzymywała się nawet na prowadzeniu. Niestety po zawodach wskutek protestu złożonego przez rywali, Tychowo zostało zdyskwalifikowane za nieprawidłowe przekazanie pałeczki na jednej ze zmian. Na zdjęciu załamani zawodnicy po biegu wraz z trenerem Józefem Grabarczykiem.

zakończenieUroczyste zakończenie nauki dla Maturzystów

 

W dniu 25 kwietnia uczniowie klas trzecich odebrali świadectwa ukończenia liceum ogólnokształcącego. Po raz pierwszy byli wśród nich uczniowie z klasy straży granicznej. Tradycyjnie uroczystość miała odświętny charakter, co podkreślało liczne grono przybyłych Gości: mjr SG Tomasz Juszkiewicz z Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie, pani Ewa Popławska Naczelnik Wydziału Edukacji Kultury, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Białogardzie, podkom. Jacek Chodań z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, asp. szt. Robert Szabla z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie, chor. Jarosław Marcisz z Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie, asp. Zbigniew Walasek Kierownik Posterunku Policji w Tychowie oraz pani Małgorzata Mierzejewska ze Starostwa Powiatowego w Białogardzie.

      Najlepsi uczniowie otrzymali nagrody i wyróżnienia za osiągane wyniki w nauce oraz ponadprzeciętna postawę i zaangażowanie w szkole. Wyróżniono również stosownymi listami gratulacyjnymi rodziców Marty Grabarczyk, która okazała się najlepszą uczennicą ze średnią ocen 5,12 oraz Bartłomieja Roganowskiego, który również ukończył szkołę z wyróżnieniem. Teraz przed Maturzystami ostatni etap wzmożonej nauki przed maturą, na której życzymy im jak najlepszych wyników.

GALERIA

konferencjaUdział w konferencji naukowej

Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie było organizatorem konferencji naukowej „Edukacja warunkiem bezpieczeństwa w XXI wieku”. Na konferencję zostali zaproszeni również uczniowie Naszej Szkoły. W trakcie spotkania swoje referaty wygłaszali zaproszeni profesorowie, wykładowcy wyższych uczelni oraz żołnierze zawodowi. Miłym akcentem dla Naszej Szkoły było wyróżnienie przez Komendanta CS SP w Koszalinie płk dypl. Dariusza Sienkiewicza współpracy z Naszą Szkoła jako modelowej i godnej naśladowania przez innych. Na zdjęciu uczniowie ZSP Tychowo w trakcie konferencji.

GALERIA

eduscience piknikPIKNIK NAUKOWY EDUSCIENCE

 

10.04.2014 odbyło się spotkanie zorganizowane we współpracy z naukowcami z Instytutu Geofizyki Polskiej Akademii Nauk w Warszawie w dziedzinie nauk matematyczno-przyrodniczych i technicznych z wykorzystaniem innowacyjnych metod i technologii - EDUSCIENCE.

FILM

GALERIA

Czytaj więcej: Piknik Eduscience

zawody strzelnica tychowoKlasowe mistrzostwa szkoły w strzelectwie sportowym

W dniu 20.03.2014r odbyły się klasowe mistrzostwa szkoły w strzelectwie sportowym. Udział wzięło osiem trzy osobowych zespołów z naszej szkoły i  gościnnie dwa trzy osobowe  zespoły z Mielenka Drawskiego.

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa w strzelaniu

Strona 69 z 70

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2075588
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
153
24620
2075588

Twój IP: 3.236.117.38

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine