Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

sprawniW dniach 22-23 maja 2014r. w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie odbył się finał wojewódzkich zawodów sprawnościowo-obronnych „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE 2014”. Wzięło w nich udział 11 reprezentacji dziewcząt i 12 reprezentacji chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych  oraz 4 reprezentacje dziewcząt i 5 reprezentacji chłopców ze szkół gimnazjalnych. Po zaciętej rywalizacji w konkurencjach: ratownictwa medycznego, rzucie granatem, strzelaniu, torze sprawnościowym  i biegu na orientację komisja sędziowska ogłosiła kolejność zespołów w klasyfikacji zespołowej i indywidualnej. W klasyfikacji zespołowej chłopców, uczniowie ZSP Tychowo zajęli  II miejsce w województwie.  Skład drużyny: Jakub Szmid (III LOw), Michał Broda (I LOsg), Paweł Todorowski (I LOw). W klasyfikacji  indywidualnej, uczeń ZSP Tychowo Jakub Szmid, zajął I miejsce w województwie.

GALERIA

Czytaj więcej: Sprawni jak żołnierze

sztafetaFinały Wojewódzkie w LA

      21 maja 2014 roku w Stargardzie Szczecińskim odbyły się Finały Wojewódzkie Licealiady w drużynowej lekkiej atletyce. Prawo startu miało po 15 szkół ponadgimnazjalnych w kategorii dziewcząt i chłopców, wyłonionych na podstawie jesiennych zawodów powiatowych.
        Uczennice i uczniowie ZSP Tychowo ukończyli rywalizację odpowiednio na ósmym i szóstym miejscu. Blisko medalu byli chłopcy, którzy we wszystkich konkurencjach plasowali się w czołówce. Niestety pechowy upadek zawodnika w biegu na 100 metrów i zerowy wynik punktowy sprawił, że zamiast miejsca na podium, przypadło szóste miejsce. Na zdjęciu Paweł i Kamil w czołówce biegu na 1500m (zielone koszulki).
       

Czytaj więcej: Finały Wojewódzkie w LA

delegacjaŚwiętowaliśmy ze Strażą Graniczną

Uczniowie z Naszej Szkoły skorzystali z zaproszenia od Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie i uczestniczyli w obchodach 23 Rocznicy Święta Straży Granicznej. Uroczystości miały charakter podniosły i brało w nich udział wielu znamienitych gości, wśród których jedyną szkołą było ZSP Tychowo. W trakcie Święta złożono również wiązanki kwiatów pod pomnikiem patrona COSSG w Koszalinie Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego. Na zdjęciu delegacja naszych uczniów z kierownikiem internatu Arkadiuszem Drozdowskim.

GALERIA

 

 

prezentacjaDni Otwarte

W dniach 12-16 maja odbyły się w Naszej Szkole Dni Otwarte. W związku z bardzo dużym zainteresowaniem szkołą, informujemy, że dla grup istnieje możliwość zwiedzania szkoły w dodatkowym terminie po uprzednim ustaleniu telefonicznie w sekretariacie szkoły, tel 943115506.

 

 

strzeleckie szczecinek 2014           W dniu 14.05.2014r. odbyły się Wojewódzkie Zawody Strzeleckie O „ Srebne Muszkiety” w Szczecinku. Dziewczęta  ZSP Tychowo w kategorii drużynowej na 12  drużyn zajęły III miejsce w województwie. Skład drużyny: Karolina Kozieł (II LOp), Magdalena Parzniewska (II LOp) oraz Klaudia Zachajczuk (I LOp).  Chłopcy ZSP Tychowo w  kategorii drużynowej na 16 drużyn  zdobyli również III miejsce w województwie. Skład drużyny: Jakub Szmid (III LOw),  Michał Broda (I LOsg) oraz Szymon Rudzki ( I LOw). Drużyny przygotowywał do zawodów strzeleckich  Dariusz Siwek.

GALERIA

Strona 66 z 68

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 242 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2024878
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
2001
9346
2024878

Twój IP: 3.238.173.209

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine