Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

powiatyPonownie najlepsi
       Od czterech lat uczennice i uczniowie ZSP Tychowo wygrywają wszystkie zawody lekkoatletyczne (drużynowa LA, sztafetowe biegi przełajowe i biegi rozstawne) w ramach Mistrzostw Powiatu Białogardzkiego. 29 i 30 zwycięstwo z rzędu odniesione zostały 24 września w zawodach drużynowych dziewcząt i chłopców. Pięć szkół Powiatu Białogardzkiego, w ramach Licealiady, rywalizowało o okazały puchar i prawo startu w finale wojewódzkim, do którego zakwalifikuje się po 15 najlepszych szkół w województwie zachodniopomorskim wśród dziewcząt i chłopców, uzyskujących najwięcej punktów na szczeblu powiatowym. Zdobycze punktowe naszych zespołów pozwalają mieć nadzieję, że wśród nich znajdą się Tychowianki i Tychowiacy.

Czytaj więcej: Powiatowa Liga LA

                                                                                                   „Uraz jest nasz!... .”

Uraz 2014Śpiewne zawołanie, pobrzmiewające w czwartek, 18 września 2014r. przed murami ZSP w Tychowie oznajmiało, iż drugo i trzecioklasiści ruszają na obóz przetrwania! Jesienny obóz zawsze wiąże się z trudniejszymi warunkami, ale cóż to dla tych, którzy niełatwe zadania sztuki przetrwania łączą z dobrą zabawą. Znakomity humor uczestników, pomysłowość (szczególnie grupy chłopców z III LOw), doskonała sprawność ruchowa potwierdziły, iż wrześniowy pobyt nad jeziorem Drawskim należy zaliczyć do udanych. Maturzyści - to Wasz ostatni wyjazd!  GALERIA

Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym.

akcja policji18 września na terenie miasta Tychowa policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie wraz z uczniami klas policyjnych z Naszej Szkoły przeprowadzili akcję pod hasłem: Kochasz? Powiedz STOP wariatom drogowym.
Uczniowie wspólnie z policjantami, podczas rutynowych kontroli kierujących, rozdawali niebieskie serduszka, pouczając kierujących i pasażerów o ostrożnej i bezpiecznej jeździe pojazdami.
Pomimo prowadzonej akcji, policjanci ujawnili kilkanaście wykroczeń w ruchu drogowym oraz jedno przestępstwo, polegające na jeździe w stanie nietrzeźwości. Podobne wspólne akcje profilaktyczne policji z uczniami klas policyjnych będą kontynuowane w przyszłości.

GALERIA

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLNYM KONKURSIE NA NAJCIEKAWSZE
ZDJĘCIE Z WAKACJI!

onaZwiedziłeś interesujące miejsca i uwieczniłeś je na fotografii.

Zrobiłeś ciekawe zdjęcie podczas wyjazdu lub w domu.

Weź udział w szkolnym konkursie na najciekawsze
 zdjęcie z wakacji!

Wszystkie fotografie   stworzą wystawę pt.:
„WAKACYJNE WSPOMNIENIA”

Autorzy najciekawszych ujęć zostaną nagrodzeni.
 Zdjęcia należy przesłać do
30.09.2014

na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Komentarz do fotki mile widziany !

Organizator konkursu:
Rafał Głowiński

obóz letniCiężka praca na obozie
    Mimo że prawie wszyscy uczniowie mają wakacje, niektórzy już myślą o przyszłych sukcesach w nowym roku szkolnym 2014/2015. Grupa obecnych i przyszłych uczniów ZSP Tychowo doskonaliła swoje uzdolnienia sportowe podczas obozu w Czaplinku. Ciężka praca ogólnorozwojowa oraz specjalistyczna pod kątem lekkiej atletyki, będzie świetną bazą, na której będą wykuwane nowe rekordy życiowe.
     Dla naszych uczniów pierwsza weryfikacja formy sportowej odbędzie się we wrześniu w drużynowej lekkiej atletyce oraz w październiku w sztafetowych biegach przełajowych. Chłopcy z ZSP Tychowo będą bronić złotego medalu, a dziewczęta zapewne zechcą poprawić czwartą lokatę z roku ubiegłego. Mamy nadzieję, że nie zabraknie im wytrwałości w dążeniu do sukcesu. Na zdjęciu: po ciężkiej pracy był również czas na relaks.

GALERIA

Strona 63 z 68

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 193 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2026322
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
3445
10790
2026322

Twój IP: 3.238.173.209

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine