Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

pokazy lotnicze Świdwin 2015 - na stronęPiknik Lotniczy
     W ramach zawartego porozumienia między ZSP Tychowo a 21 Bazą Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie, nasza szkoła corocznie aktywnie uczestniczy w obchodach rocznicowych powołania Jednostki, połączonych z piknikiem lotniczym. W dniu 27 czerwca zwiedzający teren lotniska w Świdwinie mogli zapoznać się z ofertą naszej szkoły i podziwiać pokazy sportów obronnych prezentowanych przez dziewczęta i chłopców z klas mundurowych. Umundurowani uczniowie pomagali również w utrzymywaniu porządku podczas imprezy. Dla wszystkich sporą atrakcją były loty Su-22, Mi-24, SW-4 oraz pokazy Zespołu Akrobacyjnego "Biało-Czerwone Iskry" i akcji gaśniczej statków powietrznych Lasów Państwowych.

zakończenie ZSZ 2015 - na stronęJuż wakacje...
       26 czerwca uczniowie w całej Polsce rozpoczęli wakacje. W ZSP Tychowo świadectwa odebrali absolwenci Zasadniczej Szkoły Zawodowej oraz uczniowie klas pierwszych i drugich. W trakcie uroczystości podsumowano szkolny konkurs na najlepszego sportowca szkoły. Wyniki dziewcząt i chłopców.  Najlepsi uczniowie, oprócz świadectwa, odebrali nagrody i wyróżnienia. Doceniono wszystkich, którzy wyróżniali się w takcie roku szkolnego, między innymi w sporcie, w sekcjach działających w szkole, w czytelnictwie oraz w organizowaniu zajęć pozalekcyjnych w internacie.
Na zdjęciu absolwenci ZSZ po raz ostatni w roli uczniów naszej szkoły.

Nagroda Starosty stronaNagrody Starosty
             W dniu 25 czerwca br. w Starostwie Powiatowym w Białogardzie odbyła się uroczystość wręczenia nagród za wybitne osiągnięcia uczniów w roku szkolnym 2014/2015. Wśród laureatów Nagrody Starosty Białogardzkiego znalazły się cztery uczennice ZSP Tychowo:
Sylwia Brzyszkiewicz
(kl.III LOp) stypendystka Prezesa Rady Ministrów, nagrodzona za osiągnięcie w klasie trzeciej liceum ogólnokształcącego średniej ocen 5,0 oraz udział w konkursach i olimpiadach przedmiotowych.
Oliwia Cichecka (kl.I LOw) oraz Klaudia Zachajczuk (kl.II LOp), wyróżnione za  zajęcie pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Finale Konkursu Ministerstwa Obrony Narodowej "Sprawni jak Żołnierze 2015" oraz za uzyskanie III miejsca w Finale Wojewódzkim Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych.
Adrianna Łyjak (kl. ILOw), która także otrzymała Nagrodę Starosty za zajęcie pierwszego miejsca w Ogólnopolskim Finale Konkursu Ministerstwa Obrony Narodowej "Sprawni jak Żołnierze 2015".
Na zdjęciu od lewej: Starosta Białogardzki pan Tomasz Hynda, Sylwia Brzyszkiewicz, Oliwia Cichecka, Adrianna Łyjak, Klaudia Zachajczuk oraz Dyrektor ZSP Tychowo pan Józef Grabarczyk.

Oliwia CicheckaPaweł TodorowskiSportowe podsumowania
        Rozstrzygnięty został konkurs na najlepszego sportowca w naszej szkole. Wśród dziewcząt zwyciężyła Oliwia Cichecka (I LOw) przed Karoliną Kozieł (III LOp) i Klaudią Zachajczuk (II LOp). Pełne wyniki pod adresem: WYNIKI DZIEWCZĄT
W rywalizacji chłopców wygrał Paweł Todorowski (II LOw) przed Przemysławem Majchrem (I LOw) i Kamilem Bińczykiem (III LOw). Komplet wyników pod adresem: WYNIKI CHŁOPCÓW
 Dziesięciu najlepszym dziewczętom i  chłopcom wyróżnienia zostaną wręczone w piątek (26 czerwca) podczas zakończenia roku szkolnego o godzinie 10.00.
Polecamy również ranking najlepszych wyników LA pod adresem: RANKING

Na zdjęciach zwycięzcy konkursów na najlepszego sportowca: Oliwia Cichecka i Paweł Todorowski.

Obóz przetrwania czerwiec 2015

GALERIA

Strona 63 z 76

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2370808
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
133
3107
2370808

Twój IP: 44.201.94.236

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Liceu Ogólnokształcące
w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine