Zapraszamy do Oddziału Przygotowania Wojskowego w Tychowie

Zapraszamy tegorocznych maturzystów po odbiór świadectw.
Świadectwa będą gotowe do odbioru od dnia 5 lipca br. od godziny 10.00.

Żołnierze w służbie historiiMAMY TO !!!
         Po raz trzeci z rzędu uczniowie naszej szkoły zostali laureatami konkursu "Żołnierze w służbie historii", organizowanego przez Instytut Pamięci Narodowej pod patronatem Ministerstwa Obrony Narodowej.  Wśród laureatów znalazł się zespół z klasy II LOw w składzie:
1. Zuzanna Samulewicz
2. Bartłomiej Suberlak
3. Aleksander Podstawka 
Wśród wyróżnionych drużyn znalazł się zespół z klasy II LOpsg  w składzie:
1. Klaudia Siudek
2. Małgorzata Zawojska
3. Klaudia Borzęcka
Opiekunem uczniów był nauczyciel historii - Daniel Wach. Konkursowe prace można obejrzeć na stronie fb szkoły lub na stronie konkursu
Gratulujemy sukcesu!!!

Zakończenie roku szkolnego odbędzie się 25 czerwca br. o godzinie 10.00.

GoleniówDziewczyny i chłopcy na brąz

     W Goleniowie odbyły się finały wojewódzkie Licealiady w drużynowej lekkiej atletyce. W gronie najlepszych szkół lekkoatletycznych wystartowali dziewczęta i chłopcy z ZSP Tychowo. Ładna pogoda sprzyjała uzyskiwaniu rekordów życiowych, co stało się udziałem większości startujących reprezentantów ZSP Tychowo. W klasyfikacji ostatecznej zarówno dziewczęta, jak i chłopcy ukończyli zawody na trzecich pozycjach, przywożąc do szkoły brązowe medale i okazałe puchary.
    W zawodach szkołę reprezentowali: w biegu na 100m: Ewelina Pitraszewska, Aleksandra Łyszcz, Adam Biegański i Michał Wieliczko; w biegu na 800m: Karolina Bobryk, Małgorzata Pastorczyk, Aleksander Podstawka i Michał Dygas; w skoku w dal: Natalia Moczarska, Zuzanna Godlewska, Marcin Beśka; w skoku wzwyż: Miłosz Śliwczyński; w rzucie dyskiem: Klaudia Borzęcka, Klaudia Siudek i Oskar Chrybowicz; w rzucie oszczepem: Małgorzata Zawojska i Jakub Krawczyk; w pchnięciu kulą: Klaudia Jakóbczak, Dominika Tkaczyk, Jakub Lewicki, Kacper Suwała i Marcin Kułagowski; w sztafecie 4x100m: Klaudia Borzęcka, Natalia Moczarska, Zuzanna Godlewska i Ewelina Pietraszewska oraz Michał Wieliczko, Adam Biegański, Marcin Beśka i Jakub Krawczyk. Na zdjęciu: brązowi medaliści Licealiady.

Strona 7 z 76

office365

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 5 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

2370804
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
129
3103
2370804

Twój IP: 44.201.94.236

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Liceu Ogólnokształcące
w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine