MPDziewczyny i chłopcy na medal
      Dziewczęta i chłopcy z ZSP Tychowo wystartowali w Finałach Wojewódzkich Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych. Udział w zawodach okazał się dużym sukcesem. Nasze uczennice i uczniowie dokonali rzadkiej sztuki, zdobywając w jednej imprezie dwa medale dla szkoły. Tym razem po zawodach odbierali puchar i brązowe medale za trzecie miejsce w otoczeniu parku dendrologicznego w Przelewicach (powiat pyrzycki). Dodatkowym osiągnięciem chłopców jest zdobycie trzeci rok z rzędu medalu w tej imprezie (wcześniej brąz w 2012r. i złoto w 2013r.).Przez większość rywalizacji trwała zacięta walka o prowadzenie w biegu ze szkołami ze Stargardu Szczecińskiego. Chłopcy przez dużą część rywalizacji utrzymywali się na prowadzeniu. Również w połowie dystansu dziewczęta były liderkami zawodów. Niestety końcówki biegów okazały się mniej szczęśliwe dla uczennic i uczniów z Tychowa.
            W medalowych sztafetach na kolejnych zmianach startowały: Anna Wargacka i Klaudia Zachajczuk (obie II LOp), Karolina Kozieł (III LOp), Zuzanna Dybiec (I LOp), Oliwia Cichecka (I LOw), Karolina Wasyłyszyn (III LOp), Aleksandra Traczyk (I LOp), Anita Urbaniak (I LOw), Paulina Domalewska (II LOp) i Dominika Bronis (II LOw). Chłopcy na medal to: Kamil Bińczyk (III LOw), Paweł Todorowski (II LOw), Dawid Wawrzon (III LOp), Artur Trzebiatowski (III LOp), Maciej Walczak (I LOw), Brajan Zabielski (II LOw), Mateusz Ogrodowski (I LOw), Krzysztof Płaza (II LOw), Przemysław Majcher (I LOw) i Łukasz Łachański (III LOp). Na zdjęciu: Nasi Medaliści z trenerem Józefem Grabarczykiem.

GALERIA

strzelnica 2014Strzelanie klas wojskowych

W dniu 16 października 2014r. uczniowie klas wojskowych ZSP Tychowo odbyli obowiązkowe strzelanie na strzelnicy otwartej w Białogardzie. Strzelali z KBKS z odległości 50m i mieli do oddania 5 strzałów próbnych i 10 ocenianych. Maksymalna liczba punktów do uzyskania wynosiła 100. Strzelanie stało na wysokim  poziomie. Różnice punktowe miedzy najlepszymi uczniami były bardzo minimalne. Najlepsze wyniki w klasie pierwszej uzyskali: Wiśniewski Daniel -87pkt, Łyjak Adianna-85pkt, Ogrodowski Mateusz i Głusiec Przemysław - 83pkt. W klasie drugiej najlepsze wyniki uzyskali: Raszpunda Damian-85pkt, Kozik Kamil 84pkt i Todorowski Paweł -83pkt.

GALERIA 16-10-2014

GALERIA 24-10-2014

sprzatanieWielkie sprzątanie!!!!

           W środowe popołudnie 8 października 2014 roku grupa młodziezy i zapalonych ekologów sprzątała brzegi jezior w Tyczewie. Jest to nasza mała tradycja, kiedy jesienią i wiosną jedziemy sprzątać brzegi okolicznych jezior. Akcja trwa już 6 lat i wciąż gromadzi nowych ekologów - pasjonatów,  którym los naszej planety nie jest obojetny. Po ciężkiej pracy wszyscy dobrze się bawiliśmy przy ognisku piekąc kiełbaski i rozmawiając o ważnych dla nas sprawach.

Zapraszamy wszystkich chętnych na wiosnę do pracy na rzecz czystego środowiska. 

pilka powiat013     Kolejny tytuł Mistrza Powiatu zdobyty!

 

      W dniu 7 października 2014r. na boisku "orlik" w Białogardzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w piłce nożnej dziewcząt. Udział w zawodach wzięło 5 szkół. Turniej rozegrano systemem meczów każdy z każdym. Jedynym zespołem bez porażki okazała się drużyna dziewcząt z ZSP Tychowo, które odniosły 3 zwycięstwa i jeden remis, nie tracąc żadnej bramki w turnieju. W ostatecznym rozrachunku nasze dziewczęta zajęły I miejsce w turnieju i uzyskały prawo reprezentowania powiatu białogardzkiego w rozgrywkach regionalnych. Skład zwycięskiego zespołu: Domalewska Paulina (II LOp), Wasyłyszyn Karolina (III LOp), Parzniewska Magdalena (IIILOp), Mośko Sabrina (III LOp), Ochałek Aleksandra (III LOp), Augustyn Wiktoria (II LOw), Babicz Anna (II LOw), Mazurkiewicz Aleksandra (III ZSZ), Żaczek Wioleta (II LOw), Stępińska Emilia (II LOw) i Jabłońska Katarzyna (I LOw). Na zdjęciu: Mistrzynie Powiatu w piłce nożnej wraz z opiekunem Arkadiuszem Drozdowskim.

przysięga 2014Jesienna przysięga
W Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie kolejny kurs elewów zakończył szkolenie przygotowawcze tradycyjną przysięgą wojskową. Uroczystość z pełnym ceremoniałem wojskowym odbyła się w dniu 3 października w obecności licznego grona gości w osobach aktualnych i byłych funkcjonariuszy służb mundurowych oraz samorządowców i parlamentarzystów.
      W gronie zaproszonych znaleźli się również uczniowie ZSP Tychowo. Czterdziestoosobowa grupa, to głównie uczniowie klasy drugiej i pierwszej wojskowej. Dla większości z nich było to pierwsze w życiu przeżywanie najważniejszej uroczystości dla każdego żołnierza. Dodatkowych informacji i objaśnień udzielał uczniom chor. Jarosław Marcisz, który na co dzień "musztruje" uczniów, a tym razem uczniowie mogli podziwiać jego w trakcie defilady. Doniosła atmosfera i oficjalna oprawa u wielu obecnych spotęgowała chęć służenia ojczyźnie w zielonym mundurze.
Na zdjęciu uczniowie z opiekunami po zakończonej przysiędze.

Strona 54 z 61

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1770312
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
2131
7677
1770312

Twój IP: 3.235.74.77

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine