strzelnicaStrzelanie klas  policyjnych i straży granicznej

W dniu 24 października 2014r. uczniowie klas policyjnych i straży granicznej ZSP Tychowo odbyli obowiązkowe strzelanie na strzelnicy otwartej w Białogardzie. Strzelali z KBKS z odległości 50m i mieli do oddania 5 strzałów próbnych i 10 ocenianych. Maksymalna liczba punktów do uzyskania wynosiła 100. Strzelanie stało na dobrym poziomie.

Najlepsze wyniki w klasie pierwszej uzyskali: Broda Michał-87pkt, Kowalska Anna-80 pkt, Olender Michał- 80 pkt.

W klasie drugiej najlepsze wyniki uzyskali: Zachajczuk Klaudia 81pkt, Dreja Sandra 80pkt i Górak Mateusz -79pkt.

DSC09655W dniach od 22 do 24 października 2014r. mogliśmy podziwiać przygotowaną wystawę „ZEBRANE I PRZETWORZONE” z  owoców, warzyw, kwiatów oraz ziół. Zgromadzonych zostało ponad 94 różnych przetworów  wykonanych przez uczniów kl. III Zasadniczej Szkoły Zawodowej pod zachęcającym do pracy okiem p. Lidii Siwek. Uczniowie i pracownicy szkoły byli pełni zachwytu nad pomysłowością i wykonaniem tych specjałów, które wpłyną na podniesienie endorfin w organizmie w czasie długich jesienno-zimowych wieczorów. Największe zainteresowanie  wzbudziła „Herbata z kwiatów lata”- która na sam widok wyzwalała ciepłe wspomnienia odchodzącego lata oraz rzadko spotykane dżemy i konfitury z róży, jarzębiny i mniszka lekarskiego. Nie mniejsze zainteresowanie miały inne przetwory zamknięte w pięknie opakowanych słoikach: dżemy, galaretki i syropy oraz różnego rodzaju sałatki.

GALERIA

MPDziewczyny i chłopcy na medal
      Dziewczęta i chłopcy z ZSP Tychowo wystartowali w Finałach Wojewódzkich Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych. Udział w zawodach okazał się dużym sukcesem. Nasze uczennice i uczniowie dokonali rzadkiej sztuki, zdobywając w jednej imprezie dwa medale dla szkoły. Tym razem po zawodach odbierali puchar i brązowe medale za trzecie miejsce w otoczeniu parku dendrologicznego w Przelewicach (powiat pyrzycki). Dodatkowym osiągnięciem chłopców jest zdobycie trzeci rok z rzędu medalu w tej imprezie (wcześniej brąz w 2012r. i złoto w 2013r.).Przez większość rywalizacji trwała zacięta walka o prowadzenie w biegu ze szkołami ze Stargardu Szczecińskiego. Chłopcy przez dużą część rywalizacji utrzymywali się na prowadzeniu. Również w połowie dystansu dziewczęta były liderkami zawodów. Niestety końcówki biegów okazały się mniej szczęśliwe dla uczennic i uczniów z Tychowa.
            W medalowych sztafetach na kolejnych zmianach startowały: Anna Wargacka i Klaudia Zachajczuk (obie II LOp), Karolina Kozieł (III LOp), Zuzanna Dybiec (I LOp), Oliwia Cichecka (I LOw), Karolina Wasyłyszyn (III LOp), Aleksandra Traczyk (I LOp), Anita Urbaniak (I LOw), Paulina Domalewska (II LOp) i Dominika Bronis (II LOw). Chłopcy na medal to: Kamil Bińczyk (III LOw), Paweł Todorowski (II LOw), Dawid Wawrzon (III LOp), Artur Trzebiatowski (III LOp), Maciej Walczak (I LOw), Brajan Zabielski (II LOw), Mateusz Ogrodowski (I LOw), Krzysztof Płaza (II LOw), Przemysław Majcher (I LOw) i Łukasz Łachański (III LOp). Na zdjęciu: Nasi Medaliści z trenerem Józefem Grabarczykiem.

GALERIA

strzelnica 2014Strzelanie klas wojskowych

W dniu 16 października 2014r. uczniowie klas wojskowych ZSP Tychowo odbyli obowiązkowe strzelanie na strzelnicy otwartej w Białogardzie. Strzelali z KBKS z odległości 50m i mieli do oddania 5 strzałów próbnych i 10 ocenianych. Maksymalna liczba punktów do uzyskania wynosiła 100. Strzelanie stało na wysokim  poziomie. Różnice punktowe miedzy najlepszymi uczniami były bardzo minimalne. Najlepsze wyniki w klasie pierwszej uzyskali: Wiśniewski Daniel -87pkt, Łyjak Adianna-85pkt, Ogrodowski Mateusz i Głusiec Przemysław - 83pkt. W klasie drugiej najlepsze wyniki uzyskali: Raszpunda Damian-85pkt, Kozik Kamil 84pkt i Todorowski Paweł -83pkt.

GALERIA 16-10-2014

GALERIA 24-10-2014

sprzatanieWielkie sprzątanie!!!!

           W środowe popołudnie 8 października 2014 roku grupa młodziezy i zapalonych ekologów sprzątała brzegi jezior w Tyczewie. Jest to nasza mała tradycja, kiedy jesienią i wiosną jedziemy sprzątać brzegi okolicznych jezior. Akcja trwa już 6 lat i wciąż gromadzi nowych ekologów - pasjonatów,  którym los naszej planety nie jest obojetny. Po ciężkiej pracy wszyscy dobrze się bawiliśmy przy ognisku piekąc kiełbaski i rozmawiając o ważnych dla nas sprawach.

Zapraszamy wszystkich chętnych na wiosnę do pracy na rzecz czystego środowiska. 

Strona 53 z 60

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 13 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1746590
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
84
2735
1746590

Twój IP: 18.207.254.88

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine