Aktualny harmonogram egzaminu maturalnego znajduje się na stronie 4 tutaj

Szanowni Państwo, w związku z trwającą wciąż sytuacją epidemiologiczną i wynikającą z tego faktu inną formą pracy szkół i brakiem możliwości bezpośredniego kontaktu z Państwem, przedstawiamy naszą ofertę kształcenia na nowy rok szkolny:

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE (czteroletnie)

  • KLASY MUNDUROWE:

- KLASA WOJSKOWA                                                            KLASA - OPIEKUN MEDYCZNY

- KLASA POLICYJNA                                                                       KLASA FOTOGRAFICZNA

- KLASA STRAŻY GRANICZNEJ                                                KLASA EKOLOGICZNA

                                                                                                                                                          KLASA OGÓLNA

  • SZKOŁA BRANŻOWA I STOPNIA  (trzyletnia)- KLASY WIELOZAWODOWE: kucharz, obsługi hotelowej, cukiernik, piekarz, sprzedawca, mechanik pojazdów samochodowych, ślusarz, elektromechanik pojazdów samochodowych, wędliniarz, elektryk, stolarz.

Zmiana terminu dni otwartych

W związku z epidemią koronawirusa,
dni otwarte zostają przesunięte do czasu ponownego otwarcia szkół.
Nowy termin zostanie podany do wiadomości
po stosownych decyzjach Ministra Edukacji Narodowej.

N.Moczarska dwie twarze miniWYRÓŻNIONA W PRESTIŻOWYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM

      Miło nam wszystkich poinformować, że uczennica naszej szkoły - klasy fotograficznej Natalia Moczarska zdobyła wyróżnienie w XIX Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym Dzieci i Młodzieży "Człowiek, Świat, Przyroda" - KOSZALIN 2020. Natalia szlifuje swój niewątpliwy talent w naszej szkole ramach zajęć z fotografii artystycznej pod okiem artysty fotografika Tomasza Juszkiewicza.
       Koszaliński konkurs jest jednym z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych w Polsce organizowanych dla dzieci i młodzieży do lat 21. Na konkurs zgłoszono ponad 2000 prac przez 386 autorów.  Dlatego wyróżnienie zdobyte przez Natalię jest olbrzymim sukcesem.
       Niestety w tym roku z powodu pandemii koronawirusa COVID-19 laureaci konkursu nie wezmą udziału w corocznych 3‑dniowych warsztatach plenerowych, które były elementem nagrody.  Z tego samego powodu nie odbędzie się również tradycyjna wystawa nagrodzonych i wyróżnionych prac. Mimo, to zapraszamy wszystkich na otwarcie wystawy on-line, które nastąpi 10 czerwca 2020 o godz. 18.00 na stronie https://www.facebook.com/pmkoszalin/. Poza tym od 11 czerwca 2020 wszystkie nagrodzone fotografie będzie można podziwiać w Wirtualnej Galerii Fotografii na stronie https://pm.koszalin.pl/czlowiek-swiat-przyroda.
        My prezentujemy fotografię Natalii, za którą otrzymała wyróżnienie i jednocześnie gratulujemy wyróżnienia, życząc autorce wielu przyszłych sukcesów, dobrego światła i twórczej weny. Zapraszamy wszystkich chętnych zapisów do klasy fotograficznej naszego liceum. I ty możesz zostać fotografem.
Fot.: N. Moczarska - Dwie twarze.

wazneInformujemy, że w dniach 23-29 kwietnia (włącznie) 2020 roku będą dokonywane zwroty nadpłaty poniesionej z tytułu kosztów zakwaterowania i wyżywienia w Internacie ZSP TYCHOWO, w miesiącu marcu 2020 roku.

W związku z tym prosimy o wypełnienie wniosku, który znajduje się w zakładce Internat – dokumenty do pobrania (wzór wniosku) i przesłanie go elektronicznie na adres  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku pytań dotyczących określenia wysokości ww. nadpłaty należy skontaktować się telefonicznie z księgowością (94 31 15 506) lub e-mailowo 
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w dniach 23-29 kwietnia 2020 r., w godz. 830 – 1400.

Z poważaniem
Kierownik Internatu

Strona 4 z 62

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 16 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1798316
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
546
6848
1798316

Twój IP: 3.226.245.48

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine