powiatyJesienne bieganie

Nasza szkoła osiemnasty rok z rzędu organizowała Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych biegach przełajowych. W zawodach udział wzięło 7 szkół w kategorii Igrzysk Dzieci, 10 szkół w kategorii Igrzysk Młodzieży Szkolnej i 3 szkoły w kategorii Licealiady.
W rywalizacji uczniów szkół ponadgimnazjalnych chłopcy z ZSP Tychowo tym razem musieli zadowolić się drugim miejscem (po 6 latach zwycięstw powiatowych). Natomiast dziewczęta zwyciężyły po raz siedemnasty (na 18 rozegranych zawodów), zdobywając awans na zawody wojewódzkie. W zwycięskim zespole biegły: Dagmara Piasecka (II LOp), Małgorzata Maślak (I LOp), Dominika Żołędowska (I LOp), Paulina Rzepnikowska (I LOw), Grażyna Więckowska (III LOp), Alicja Grabarczyk (III LOp), Kornelia Kalinowska (I LOw), Alicja Pstrowska (I LOp), Daria Szymanowska (I LOp) i Weronika Morawska (II LOp). Opiekunem zespołu był Józef Grabarczyk.

Więcej zdjęć w GALERII

BIEGACZE2017Mistrzostwa Powiatu w sztafetowych Biegach Przełajowych - 2017r - wyniki

 

             1. Czasy na poszczególnych zmianach

             2. Kolejność na poszczególnych zmianach

             3. Komunikat końcowy

GALERIA

lekcja szwedzkiegoZ WIZYTĄ U PRZYJACIÓŁ ZE SZWECJI
        
W dniach od 3 do 7 października 2017 r. grupa uczniów z naszej szkoły odwiedziła partnerską szkołę w szwedzkim GNOSJO. Program wizyty był bardzo bogaty. Znalazł się czas na poważne zadania i na zabawę. Uczniowie uczestniczyli w lekcjach fizyki, psychologii oraz języka szwedzkiego. Realizowali projekt dotyczący wspólnej przeszłości, tradycji oraz religii naszych krajów. Przygotowali quiz multimedialny, który wspólnie rozwiązywali w trakcie spotkania podsumowującego. Wszystkie zajęcia odbywały się w języku angielskim, co pozwoliło sprawdzić poziom swoich umiejętności w tej dziedzinie. Zadania realizowały grupy składające się z uczniów polskich i szwedzkich. Efekt prac zaprezentowano na wspólnym spotkaniu w auli szkoły.

Czytaj więcej: Wyjazd do Szwecji

przysięga październik 2017Przysięga w CS SP w Koszalinie
W piątek, 6 października 2017 roku w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie odbyła się uroczysta przysięga wojskowa, którą na sztandar złożyło 177 żołnierzy służby przygotowawczej. Wśród żołnierzy składających przysięgę, była absolwentka naszej szkoły. Należy podkreślić, że wielu naszych absolwentów ukończyło szkolenie żołnierzy służby przygotowawczej w CSSP w Koszalinie. W uroczystości już po raz kolejny, jako zaproszeni goście, wzięli udział uczniowie klas wojskowych ZSP Tychowo wraz z opiekunami. CSSP w Koszalinie jest jednostką, z którą nasza szkoła współpracuje od wielu lat. Nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się z uroczystym ceremoniałem wojskowym, sprzętem jakim dysponuje jednostka oraz skosztować tradycyjnej żołnierskiej grochówki.

LA białógardDominacja podtrzymana

       W dniu 5 października na stadionie miejskim w Białogardzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowej lekkiej atletyce. W rywalizacji Licealiady kilkuletnią tradycją jest wygrana dziewcząt i chłopców z ZSP Tychowo. W roku bieżącym nie było odstępstwa od tej reguły i puchary za zwycięstwo pojechały do Tychowa.
         W bardzo niskiej temperaturze przy obfitych opadach deszczu uczennice i uczniowie z Tychowa wykazali się dużym hartem ducha, wielokrotnie poprawiając rekordy życiowe lub uzyskując wyniki zbliżone do wcześniejszych najlepszych osiągnięć. Biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne, należy szczególnie podkreślić wyniki uzyskane w skoku w dal (Dagmara Piasecka- 5,05m, Małgorzata Maślak z rekordem życiowym 4,53m oraz Alan Cabanek z „życiówką” 6,03m), wynik 13,50s na 100 metrów uzyskany przez Paulinę Rzepnikowską, osiągnięcie odległości 10,82m w pchnięciu kulą Wiktorii Macioszek oraz czas 55,11s uzyskany w biegu rozstawnym 4x100m przez Małgorzatę Maślak, Paulinę Rzepnikowską, Dagmarę Piasecką i Alicję Grabarczyk.

Czytaj więcej: Mistrzostwa Powiatu w LA 2017

Strona 7 z 41

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1106688
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
128
26506
1106688

Twój IP: 54.224.99.70

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine