biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

WigiliaWigilia

Wigilia Bożego Narodzenia jest w polskiej tradycji uznawana za najbardziej rodzinny dzień w roku. W Naszej Szkole spotkania wigilijne mają swą długą tradycję i cechuje je niezwykła atmosfera wynikająca z faktu, iż przy stole – jak w rodzinie- gromadzą się uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły oraz, co bardzo cieszy pedagogów, licznie przybyli rodzice naszych uczniów, a także grono gości szczególnie ze szkołą związanych.
W świąteczny nastrój wprowadziła zebranych młodzież, która przygotowała Jasełka. Nie zabrakło przepięknie wykonanych kolęd i pastorałek, zachęcających do wspólnego kolędowania. Po odczytanym przez księdza katechetę fragmencie ewangelii, przypominającym o istocie wigilijnego świętowania, przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem i składanie życzeń.
Wiele ciepłych słów pod adresem Szkoły wypłynęło z ust przybyłych gości. Wobec zebranych, wypowiedzianych zostało wiele serdecznych życzeń. GALERIA

Czytaj więcej: Wigilia 2014

DSCN8524Premier nagrodził

            W Urzędach Wojewódzkich w Szczecinie i Koszalinie odbyły się uroczystości wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Nagrody otrzymali najlepsi uczniowie za osiągnięcia w nauce w roku szkolnym 2013/2014. Prestiżowe stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymała również Sylwia Brzyszkiewicz z III LOp.
      Aby zostać wyróżnionym przez Premiera, trzeba być najlepszym uczniem w szkole kończącej się maturą i otrzymać promocję do klasy wyższej z wyróżnieniem (średnia ocen powyżej 4,75). W skali województwa takie wyróżnienia otrzymuje około 200 uczniów. Listy gratulacyjne otrzymują również rodzice wyróżnionych.
     Na zdjęciu Sylwia Brzyszkiewicz z dyplomem przyznającym stypendium w towarzystwie Zachodniopomorskiej Kurator Oświaty Marii Boreckiej oraz Wicewojewody Zachodniopomorskiego Ryszarda Mićko.

mikołajkiByliśmy grzeczni

        6 grudnia wszystkie grzeczne dzieci odwiedza Mikołaj z prezentami. W tym roku ten dzień przypadł na sobotę, i dlatego Mikołaj ze słodkimi upominkami pojawił się w Naszej Szkole dzień wcześniej.
      Okazało się, że wszyscy byliśmy grzeczni i niecodzienny Gość w asyście Samorządu Szkolnego wręczył czekoladowe upominki wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły.
       Odwiedziny Mikołaja z prezentami to w Naszej Szkole już kilkuletnia tradycja. Mamy nadzieję, że będzie kontynuowana w kolejnych latach, a Mikołaj nie zapomni również o odwiedzinach w prywatnych domach.

logo pckZdecydowane zwycięstwo


       Corocznie 1 grudnia obchodzone jest święto Światowego Dnia Walki z AIDS. Z tej okazji, w Oddziale Rejonowym Polskiego Czerwonego Krzyża w Koszalinie, po raz kolejny odbyła się Olimpiada wiedzy o HIV / AIDS.
        ZSP Tychowo reprezentowały Sylwia Brzyszkiewicz z kl. III LOp i Paulina Bartkowska z kl. I LOp. Maksymalna liczba punktów do uzyskania wynosiła 50. Sylwia i Paulina zdobyły po 44 punkty i zajęły ex aequo  I miejsce. Opiekunem uczennic był Dariusz Siwek.

DSC06596„To przemijanie ma sens, ma sens, ma sens, ma sens…”

Listopad jest miesiącem, w którym przychodzi nam się spotkać z odwiecznym prawem przemijania. We wtorkowy wieczór, w świetlicy internackiej zgromadziła się młodzież i nauczyciele Naszej Szkoły, by - jak mówili młodzi ludzie - oderwać się od codzienności, pogoni za „lepszym życiem”, przystanąć na chwilę –„zastopować” i pomyśleć o tym, co tak naprawdę ważne. Poetyckiemu wieczorowi, podczas którego obok uczniów, wystąpili także nauczyciele, towarzyszył nastrój zadumy i refleksji nad sensem istnienia, sensem przemijania. Magiczna atmosfera udzieliła się wszystkim, bez względu na ich niejednokrotnie bardzo daleki dystans wobec literackich wyzwań. Jak oznajmiła młodzież –„było bardzo klimatycznie”.

Strona 38 z 46

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 6 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1233976
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
771
15525
1233976

Twój IP: 54.162.133.222

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine