biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

DSC 1404Popisy strzeleckie i nie tylko...
      Na terenie Oddziału Zewnętrznego w Dobrowie Aresztu Śledczego w Koszalinie odbyły się  II Zawody Strzeleckie o Puchar Dyrektora Aresztu Śledczego w Koszalinie. 11 lutego 2015 roku wystartowały zespoły: policjantów, służby więziennej, strażaków, straży miejskiej i samorządowców z powiatów białogardzkiego i koszalińskiego.
      Przed rozpoczęciem rywalizacji swoją sprawnością popisali się nasi uczniowie, w ramach grupy sportów obronnych, po raz kolejny wzbudzając duże uznanie wśród widzów. W rywalizacji, w której konkurencje sportowe przeplatane były rekreacyjnymi, np. rzut lotką, strzelanie z łuku, rzut granatem bardzo dobrze wypadli nasi przedstawiciele. Reprezentację ZSP Tychowo tworzyli chor. Jarosław Marcisz oraz Kamil Bińczyk i Damian Wojnarowicz z III LOw. Po szczególnie dobrym występie w strzelaniu z broni pneumatycznej oraz niezłych wynikach w innych konkurencjach, uplasowali się na drugim miejscu, nieznacznie przegrywając z reprezentacją gospodarzy.
        Całodzienna wizyta w Dobrowie zawierała również zwiedzanie zakładu oraz części na której znajdują się bunkry atomowe. Gospodarze zawodów nie zapomnieli również o poczęstunku dla przybyłych gości.

GALERIA

Marsz PamięciMarsz Pamięci
W dniu 07.02.2015r. w miejscowości Modrolas miały miejsce uroczystości upamiętniające 70 rocznicę wyprowadzenia pilotów alianckich z obozu jenieckiego. Dokładnie 70 lat temu około 10 tysięcy pilotów będących w niewoli niemieckiej, wyprowadzono celem przesiedlenia na tereny Niemiec. Przez około 80 dni więźniowie pokonali pieszo trasę długości blisko 900 kilometrów w skrajnie trudnych warunkach. Wielu z nich zmarło z powodu chorób i wycieńczenia. Drogę tę więźniowie, którzy przeżyli nazwali „drogą śmierci”. W uroczystościach upamiętniających ten dramat wzięli udział przedstawiciele władz wojewódzkich, powiatowych i lokalnych, jak również licznie zgromadzeni mieszkańcy gminy Tychowo oraz wojskowa orkiestra i kompania honorowa.

Czytaj więcej: Uroczystości w Modrolesie

przysięga 2015Zimowa przysięga
    Przy kilkustopniowym mrozie blisko 200 elewów składało przysięgę wojskową w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie. Wśród zaproszonych gości, na uroczystości w dniu 6 lutego, znaleźli się uczniowie ZSP Tychowo. Obecność umundurowanych przedstawicieli klasy wojskowej z Tychowa podkreślała bliskie relacje między naszą szkołą a CSSP w Koszalinie.
         Zimowa aura nie zakłóciła ceremoniału wojskowego, w ramach którego oprócz tradycyjnej przysięgi, były również wyróżnienia dla przodujących elewów. Uroczysta chwila u niejednego ucznia wzbudziła myśl "kiedyś i ja tak będę wyróżniony",  czego oczywiście im serdecznie życzymy.

studniówka 2015BAL STUDNIÓWKOWY ANNO DOMINI 2015
Mijają lata, zmieniają się mody, a czarująca atmosfera balu studniówkowego w ZSP w Tychowie zawsze pozostaje taka sama. 16 stycznia o godzinie 20.00, w przepięknie udekorowanej sali internatu szkoły, w blasku świec i fleszy aparatów, tradycyjnie już przy dźwiękach poloneza, ku uciesze zebranych rodziców i pedagogów, uczniowie klas trzecich: policyjnej, wojskowej i straży granicznej - poprowadzeni przez dyrektora szkoły, Józefa Grabarczyka - zatańczyli poloneza. Kilka ciepłych słów dyrektora, wzniesienie uroczystego toastu za pomyślność tegorocznych maturzystów oficjalnie zainicjowało bal studniówkowy Anno Domini 2015. Nie zabrakło też podziękowań ze strony maturzystów, pamiętających o dyrekcji, pedagogach, swoich wychowawcach i rodzicach, którzy towarzyszą im w drodze do sukcesów maturalnych!
„Studniówka to czas zabawy, to pierwszy bal, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci i w naszych sercach. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy być tu i teraz.”
Bal studniówkowy w ZSP w Tychowie trwał do białego rana! GALERIA

GALERIA 2

WOSP 201523 Finał WOŚP

11 stycznia 2015 r. odbył się 23 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym dniu, na terenie całej Polski i nie tylko, zbierane były środki pieniężne „dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz dla godnej opieki medycznej seniorów”. 
Nasza szkoła, wspólnie z innymi  instytucjami z terenu gminy Tychowo oraz z Urzędem Miejskim w Tychowie, również wsparła akcję WOŚP.

Czytaj więcej: Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2015

Strona 37 z 46

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1234605
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
483
16154
1234605

Twój IP: 54.145.83.79

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine