biegacz

 Igrzyska dzieci
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
    Komunikat końcowy 

 

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy 

biegacz Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

przysięga 2019Przysięga wojskowa

         W dniu 16 listopada w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. Romualda Traugutta w Koszalinie elewi z jesiennego naboru składali przysięgę wojskową. Atrakcją dla przybyłych rodzin, zaproszonych gości i żołnierzy zawodowych był pokaz działania patrolu połączony z elementami walki wręcz, z użyciem środków pozoracji pola walki przy akompaniamencie Orkiestry Wojskowej z Koszalina. Gromkie brawa świadczyły o perfekcjonizmie grupy przygotowanej przez st.chor.szt. Jarosława Marcisza. Występujący uczniowie otrzymali z rąk Komendanta CS SP w Koszalinie ppłk Józefa Trejdera upominki, a Dyrektor ZSP Tychowo odebrał pamiątkowy ryngraf.

Chlubę naszej szkole przysporzyli: Oskar Chrybowicz, Daniel Gryga, Dawid Rawski i Hubert Trzpis (wszyscy z I LOg), Klaudia Siudek i Amelia Walczak (obie z kl. I LOp), Konrad Andrukianiec, Zuzanna Samulewicz i Kacper Suwała (kl. I LOw), Jakub Gromada, Patryk Kot, Leszek Łomako, Damian Nowaczyk, Alan Pijanowski i Piotr Wetklo (wszyscy II LO), Magdalena Grzybowska, Wiktoria Heleniak i Jakub Roj (III LOp) oraz Kacper Dołasiński (III LOw). Grupę wspierał tegoroczny absolwent szkoły Fabian Sienkiewicz. Fotorelacje CSSP Koszalin

Zdjęcie: st. chor. Tomasz Zatorski

W dniu 20 listopada (środa) o godzinie 16.30
odbędzie się zebranie z Rodzicami.

74537198 2630744466978453 3252460033249640448 oŚwięto Szkoły w ZSP Tychowo 
Coroczne Święto Szkoły w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie w tym roku było obchodzone 7 listopada. W czterdziestą siódmą rocznicę powstania szkoły, oficjalnie pasowani zostali uczniowie klas wojskowej, policyjnej i straży granicznej. Podniosła chwila dostarczała mnóstwo wzruszeń uczniom oraz licznie przybyłym rodzinom. W klasie wojskowej pasowania dokonał ppłk Józef Trejder Komendant Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. Romualda Traugutta w Koszalinie. Uczniowie klasy straży granicznej zostali pasowani przez ppłk SG Arkadiusza Urlicha Zastępcę Komendanta Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Koszalinie, a w klasie policyjnej przez kom. Roberta Brzozowskiego Komendanta Powiatowego Policji w Białogardzie.

Czytaj więcej: Święto Szkoły 2019
Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym
Wygrana w Mistrzostwach Powiatu
w drużynowym tenisie stołowym
 
         W Szkole Podstawowej nr 5 w Białogardzie 29.10.2019 r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowym tenisie stołowym. Bardzo dobrze spisała się drużyna dziewcząt z naszej szkoły, która zajęła pierwsze miejsce i będzie reprezentowała nasz powiat w finale regionu. W drużynie grały: Anna Boczkowska, Sara Troyan, Małgorzata Maślak, Daria Szymanowska. Opiekunem drużyny jest Zbigniew Bekisz.

Papugarnia  kopiaWYCIECZKA DO PAPUGARNI W KOSZALINIE

W piątek 25.10.2019 r. grupa uczniów ZSP z Tychowa pod okiem pani Aliny Kowalewskiej i pani Karoliny Dudki uczestniczyła w wyjeździe do PAPUGARNI w Koszalinie. W egzotycznej scenerii mogliśmy podziwiać przepiękne papugi, małe i te trochę większe. To świetne miejsce na spędzanie czasu, ale również niesamowita przygoda edukacyjna. Na miejscu przywitały nas Panie, które na samym początku opowiedziały nam o tym, jak należy zachować się w pomieszczeniu gdzie przebywają papugi. Poznaliśmy różne rodzaje papug, każda z nich miała w sobie coś wyjątkowego. Oswojone ptaki siadały wszystkim na głowach, rękach i ramionach. Wszyscy mieliśmy możliwość karmienia ich. Spotkanie z tymi egzotycznymi ptakami było dla nas niesamowitym i niezapomnianym przeżyciem.

Strona 1 z 56

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 33 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1586367
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
126
14789
1586367

Twój IP: 3.92.92.168

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine