biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

Share

Święto Szkoły 2017  kopiaŚwięto Szkoły
           Wiele ważnych, miłych i budujących słów pod adresem Szkoły - pracy Nauczycieli, Dyrektora, Uczniów i ich Rodziców usłyszeli podczas Święta Szkoły zgromadzeni w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. J. Radomskiego w Tychowie.

Święto Szkoły, które w tym roku miało miejsce 9 listopada to święto łączące niezwykle ważne wydarzenia - ślubowanie klas pierwszych i uroczyste przyjęcie uczniów tych klas do grona społeczności szkolnej oraz uczczenie Narodowego Święta Niepodległościowego. Wyróżniono również najlepszych uczniów i wręczono listy gratulacyjne ich rodzicom za wyniki w nauce osiągnięte w poprzednim roku szkolnym. Alicja Grabarczyk została nagrodzona za średnią ocen 5,64 w klasie drugiej, a Szymon Gołdyn za średnią ocen 5,53 w klasie pierwszej Liceum Ogólnokształcącego. W trakcie uroczystości oficjalnie podziękowano za 36 lat pracy pani Teresie Krasuskiej-Adler, która w roku bieżącym zakończyła pracę zawodową jako nauczyciel matematyki w ZSP Tychowo.

Wśród znamienitych Gości byli: pan Tomasz Hynda - Starosta Białogardzki, pan Piotr Pakuszto -Wicestarosta Białogardzki, pan Paweł Kowalski - Przewodniczący Rady Miejskiej w Tychowie, pan Krzysztof Bagiński - Burmistrz Białogardu, pani Małgorzata Stachowiak - Zastępca Burmistrza Białogardu, pani Krystyna Dobrzańska - Sekretarz Gminy Tychowo- reprezentująca Burmistrza Tychowa, bryg. mgr inż. Jacek Szpuntowicz - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie, ppłk Sławomir Grobelny - Szef Wydziału Ogólnego Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. Romualda Traugutta w Koszalinie, podinsp. Damian Kulczycki - I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Białogardzie, mjr SG Tomasz Juszkiewicz - Komendant Kursu Zespołu Służby Granicznej Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Koszalinie, mjr Przemysław Mroczko - reprezentujący płk dypl. pil. Karola Jędraszczyka Dowódcę 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie, asp. sztab. Andrzej Milczarek - Kierownik Posterunku Policji w Tychowie, ppor. Arkadiusz Stempniewicz z Aresztu Śledczego w Koszalinie Oddział Zewnętrzny w Dobrowie, asp. Grzegorz Grzyb z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, st. chor. sztab. Tomasz Zajączkowski - Tamburmajor Orkiestry Wojskowej w Koszalinie, st. chor. Jarosław Marcisz z Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie, pani Ewa Popławska - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Białogardzie, pani Renata Majkowska - Przewodnicząca Rady Rodziców przy ZSP Tychowo, pani Małgorzata Gaweł - Zastępca Przewodniczącego Rady Rodziców przy ZSP Tychowo, pan Krzysztof Ćwiertnia - Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin, pani Bożena Pantoł - Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białogardzie, pani Lucyna Michalak - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Tychowie, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół oraz radni powiatowi.

Jak co roku przysłowiową wisienką na torcie był występ Orkiestry Wojskowej z Koszalina pod kierunkiem Tamburmajora st. chor. sztab. Tomasza Zajączkowskiego oraz prezentacja taktyki wojskowej i sztuk walki w wykonaniu naszych uczniów przygotowana przez st. chor. Jarosława Marcisza. Po części oficjalnej odbyły się tradycyjne otrzęsiny.

W obchodach Święta Szkoły wzięły udział całe Rodziny pierwszoklasistów, które nie kryły głębokiego wzruszenia! Wszystkim Obecnym dziękujemy za udział w uroczystościach Święta Szkoły!!!

Relacja w Polskim Radiu Koszalin do obejrzenia TUTAJ Więcej zdjęć TUTAJ

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 23 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1234834
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
712
16383
1234834

Twój IP: 54.161.116.225

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine