Share

Święto Szkoły 2017  kopiaŚwięto Szkoły
           Wiele ważnych, miłych i budujących słów pod adresem Szkoły - pracy Nauczycieli, Dyrektora, Uczniów i ich Rodziców usłyszeli podczas Święta Szkoły zgromadzeni w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. prof. J. Radomskiego w Tychowie.

Święto Szkoły, które w tym roku miało miejsce 9 listopada to święto łączące niezwykle ważne wydarzenia - ślubowanie klas pierwszych i uroczyste przyjęcie uczniów tych klas do grona społeczności szkolnej oraz uczczenie Narodowego Święta Niepodległościowego. Wyróżniono również najlepszych uczniów i wręczono listy gratulacyjne ich rodzicom za wyniki w nauce osiągnięte w poprzednim roku szkolnym. Alicja Grabarczyk została nagrodzona za średnią ocen 5,64 w klasie drugiej, a Szymon Gołdyn za średnią ocen 5,53 w klasie pierwszej Liceum Ogólnokształcącego. W trakcie uroczystości oficjalnie podziękowano za 36 lat pracy pani Teresie Krasuskiej-Adler, która w roku bieżącym zakończyła pracę zawodową jako nauczyciel matematyki w ZSP Tychowo.

Wśród znamienitych Gości byli: pan Tomasz Hynda - Starosta Białogardzki, pan Piotr Pakuszto -Wicestarosta Białogardzki, pan Paweł Kowalski - Przewodniczący Rady Miejskiej w Tychowie, pan Krzysztof Bagiński - Burmistrz Białogardu, pani Małgorzata Stachowiak - Zastępca Burmistrza Białogardu, pani Krystyna Dobrzańska - Sekretarz Gminy Tychowo- reprezentująca Burmistrza Tychowa, bryg. mgr inż. Jacek Szpuntowicz - Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie, ppłk Sławomir Grobelny - Szef Wydziału Ogólnego Centrum Szkolenia Sił Powietrznych im. Romualda Traugutta w Koszalinie, podinsp. Damian Kulczycki - I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Białogardzie, mjr SG Tomasz Juszkiewicz - Komendant Kursu Zespołu Służby Granicznej Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej im. Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Koszalinie, mjr Przemysław Mroczko - reprezentujący płk dypl. pil. Karola Jędraszczyka Dowódcę 21 Bazy Lotnictwa Taktycznego w Świdwinie, asp. sztab. Andrzej Milczarek - Kierownik Posterunku Policji w Tychowie, ppor. Arkadiusz Stempniewicz z Aresztu Śledczego w Koszalinie Oddział Zewnętrzny w Dobrowie, asp. Grzegorz Grzyb z Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie, st. chor. sztab. Tomasz Zajączkowski - Tamburmajor Orkiestry Wojskowej w Koszalinie, st. chor. Jarosław Marcisz z Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie, pani Ewa Popławska - Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Turystyki i Promocji Starostwa Powiatowego w Białogardzie, pani Renata Majkowska - Przewodnicząca Rady Rodziców przy ZSP Tychowo, pani Małgorzata Gaweł - Zastępca Przewodniczącego Rady Rodziców przy ZSP Tychowo, pan Krzysztof Ćwiertnia - Prezes Zarządu Stowarzyszenia Przyjaciół Lotniska Wojskowego Świdwin, pani Bożena Pantoł - Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białogardzie, pani Lucyna Michalak - Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Tychowie, dyrektorzy zaprzyjaźnionych szkół oraz radni powiatowi.

Jak co roku przysłowiową wisienką na torcie był występ Orkiestry Wojskowej z Koszalina pod kierunkiem Tamburmajora st. chor. sztab. Tomasza Zajączkowskiego oraz prezentacja taktyki wojskowej i sztuk walki w wykonaniu naszych uczniów przygotowana przez st. chor. Jarosława Marcisza. Po części oficjalnej odbyły się tradycyjne otrzęsiny.

W obchodach Święta Szkoły wzięły udział całe Rodziny pierwszoklasistów, które nie kryły głębokiego wzruszenia! Wszystkim Obecnym dziękujemy za udział w uroczystościach Święta Szkoły!!!

Relacja w Polskim Radiu Koszalin do obejrzenia TUTAJ Więcej zdjęć TUTAJ

Do matury pozostało...
dni
godzin
minut
sekund

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1324064
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
630
18099
1324064

Twój IP: 34.226.208.185

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine