fotograficznagranicznalotniczapolicyjnapozarniczawojskowa

  • image
  • image
  • image
Share

przysięga październik 2017Przysięga w CS SP w Koszalinie
W piątek, 6 października 2017 roku w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie odbyła się uroczysta przysięga wojskowa, którą na sztandar złożyło 177 żołnierzy służby przygotowawczej. Wśród żołnierzy składających przysięgę, była absolwentka naszej szkoły. Należy podkreślić, że wielu naszych absolwentów ukończyło szkolenie żołnierzy służby przygotowawczej w CSSP w Koszalinie. W uroczystości już po raz kolejny, jako zaproszeni goście, wzięli udział uczniowie klas wojskowych ZSP Tychowo wraz z opiekunami. CSSP w Koszalinie jest jednostką, z którą nasza szkoła współpracuje od wielu lat. Nasi uczniowie mieli okazję zapoznać się z uroczystym ceremoniałem wojskowym, sprzętem jakim dysponuje jednostka oraz skosztować tradycyjnej żołnierskiej grochówki.

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1490267
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
250
27581
1490267

Twój IP: 34.238.194.166

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine