Share

LA białógardDominacja podtrzymana

       W dniu 5 października na stadionie miejskim w Białogardzie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w drużynowej lekkiej atletyce. W rywalizacji Licealiady kilkuletnią tradycją jest wygrana dziewcząt i chłopców z ZSP Tychowo. W roku bieżącym nie było odstępstwa od tej reguły i puchary za zwycięstwo pojechały do Tychowa.
         W bardzo niskiej temperaturze przy obfitych opadach deszczu uczennice i uczniowie z Tychowa wykazali się dużym hartem ducha, wielokrotnie poprawiając rekordy życiowe lub uzyskując wyniki zbliżone do wcześniejszych najlepszych osiągnięć. Biorąc pod uwagę warunki atmosferyczne, należy szczególnie podkreślić wyniki uzyskane w skoku w dal (Dagmara Piasecka- 5,05m, Małgorzata Maślak z rekordem życiowym 4,53m oraz Alan Cabanek z „życiówką” 6,03m), wynik 13,50s na 100 metrów uzyskany przez Paulinę Rzepnikowską, osiągnięcie odległości 10,82m w pchnięciu kulą Wiktorii Macioszek oraz czas 55,11s uzyskany w biegu rozstawnym 4x100m przez Małgorzatę Maślak, Paulinę Rzepnikowską, Dagmarę Piasecką i Alicję Grabarczyk.

Pełny skład reprezentacji dziewcząt ZSP Tychowo:
100m- Paulina Rzepnikowska i Grażyna Więckowska,
400m- Dominka Żołędowska i Kornelia Kalinowska
800m- Weronika Morawska i Alicja Pstrowska
Skok w dal- Dagmara Piasecka i Małgorzata Czarnata
Pchnięcie kulą- Wiktoria Macioszek i Alicja Grabarczyk
4x100m- Małgorzata Maślak, Paulina Rzepnikowska, Dagmara Piasecka i Alicja Grabarczyk.

Pełny skład reprezentacji chłopców ZSP Tychowo:
100m- Dominik Pacyniak i Adrian Dominiak
400m- Piotr Wetklo i Wojciech Holewski
1500m- Łukasz Pniewski i Jakub Roj
Skok w dal- Alan Cabanek i Konrad Bogacz
Pchnięcie kulą- Mateusz Ogrodowski i Sebastian Sycz
4x100m – Piotr Wetklo, Konrad Bogacz, Alan Cabanek i Wojciech Holewski.
Opiekunem obu zespołów był Józef Grabarczyk.

 

Do matury pozostało...
dni
godzin
minut
sekund

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 21 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1275000
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
230
10122
1275000

Twój IP: 54.227.31.145

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine