biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

Share

policjanci w służbie historiiWYRÓŻNIENIE DLA UCZNIÓW
Z KLASY POLICYJNEJ

Dwoje uczniów z klasy policyjnej – Alicja Grabarczyk oraz Kacper Wysocki zostało wyróżnionych w ogólnopolskim konkursie „POLICJANCI W SŁUŻBIE HISTORII”. Konkurs zorganizowany został przez Instytut Pamięci Narodowej oraz Komendę Główną Policji.
         
W konkursie uczestniczyło 66 szkół z całej Polski. Zadanie polegało na wyborze i prezentacji postaci oraz zasług policjanta z okresu II Rzeczypospolitej i II wojny światowej. Przed wakacjami odbył się cykl szkoleń i warsztatów dla uczniów biorących udział w konkursie. Następnie uczniowie wybrali osobę, którą zamierzali zaprezentować. Nasi uczniowie zdecydowali się przybliżyć postać Kazimierza Mięsowicza – przedwojennego policjanta, który w czasie II wojny światowej aktywnie działał w szeregach AK. Końcowym, ale najważniejszym etapem konkursu było przygotowanie prezentacji i filmu, przeprowadzenie lekcji oraz zapisanie wszystkich działań na specjalnym portalu internetowym. Pod koniec wakacji komisja konkursowa wyłoniła 11 laureatów oraz wyróżniła 3 zespoły.
       
2 października 2017 r. wyróżnieni uczniowie udadzą się do Warszawy, gdzie odbiorą nagrody z rąk Prezesa IPN oraz Komendanta Głównego Policji. Program wizyty przewiduje również zwiedzanie Muzeum Żołnierzy Wyklętych.
Link do pracy konkursowej TUTAJ

 

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1234693
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
571
16242
1234693

Twój IP: 54.145.83.79

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine