biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

Share

Stadion w Nairobi na stronęSportowe sukcesy


        Gdy większość uczniów zażywa wakacyjnego wypoczynku, grupa szkolnych sportowców aktywnie uczestniczy w doskonaleniu sportowym i bierze udział w zawodach sportowych. Największe sukcesy odnosi przyjęta do klasy pierwszej policyjnej Małgorzata Maślak (na zdjęciu na tle stadionu w Nairobi). W lipcu reprezentowała Polskę w rzucie oszczepem na Mistrzostwach Świata w Nairobi (Kenia) w kategorii U-18. Kilka dni po powrocie z Kenii reprezentowała nasz kraj w zawodach europejskich w miejscowości Gyor na Węgrzech, osiągając znakomity sukces w postaci VI miejsca za rzut na odległość 49,81m.
        W dniach 4-6 sierpnia w Mistrzostwach Polski juniorów młodszych w lekkiej atletyce wystąpiły 3 nasze uczennice. Tytuł Wicemistrzyni Polski zdobyła Małgorzata Maślak w rzucie oszczepem. W tej samej konkurencji Kornelia Kalinowska (kl. I LOp) zakończyła zawody na IX miejscu. Trzecią lekkoatletką z naszej szkoły, która odnotowała udany start w Warszawie jest Dagmara Piasecka (kl. II LOp), której skok w dal na odległość 5,22m zapewnił XIII miejsce.
       Małgosia i Dagmara reprezentują ULKS Tychowo i trenują pod kierunkiem Józefa Grabarczyka. Kornelia doskonali się w klubie "Junior Złocieniec" pod okiem pana Andrzeja Korola.

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1234807
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
685
16356
1234807

Twój IP: 54.161.116.225

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine