Share

Stadion w Nairobi na stronęSportowe sukcesy


        Gdy większość uczniów zażywa wakacyjnego wypoczynku, grupa szkolnych sportowców aktywnie uczestniczy w doskonaleniu sportowym i bierze udział w zawodach sportowych. Największe sukcesy odnosi przyjęta do klasy pierwszej policyjnej Małgorzata Maślak (na zdjęciu na tle stadionu w Nairobi). W lipcu reprezentowała Polskę w rzucie oszczepem na Mistrzostwach Świata w Nairobi (Kenia) w kategorii U-18. Kilka dni po powrocie z Kenii reprezentowała nasz kraj w zawodach europejskich w miejscowości Gyor na Węgrzech, osiągając znakomity sukces w postaci VI miejsca za rzut na odległość 49,81m.
        W dniach 4-6 sierpnia w Mistrzostwach Polski juniorów młodszych w lekkiej atletyce wystąpiły 3 nasze uczennice. Tytuł Wicemistrzyni Polski zdobyła Małgorzata Maślak w rzucie oszczepem. W tej samej konkurencji Kornelia Kalinowska (kl. I LOp) zakończyła zawody na IX miejscu. Trzecią lekkoatletką z naszej szkoły, która odnotowała udany start w Warszawie jest Dagmara Piasecka (kl. II LOp), której skok w dal na odległość 5,22m zapewnił XIII miejsce.
       Małgosia i Dagmara reprezentują ULKS Tychowo i trenują pod kierunkiem Józefa Grabarczyka. Kornelia doskonali się w klubie "Junior Złocieniec" pod okiem pana Andrzeja Korola.

Do matury pozostało...
dni
godzin
minut
sekund

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 18 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1324032
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
598
18067
1324032

Twój IP: 34.226.208.185

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine