Share

2 dni w wojskuSzkolenie klas wojskowych
w CS SP w Koszalinie

          Uczniowie ZSP Tychowo uczestniczyli w dwudniowym szkoleniu wojskowym w Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie. Jest to przedsięwzięcie realizowane w ramach współpracy CS SP w Koszalinie oraz naszą szkołą. Szkoleniem objęci zostali uczniowie klas wojskowych. Program szkolenia obejmował: udział w obchodach Dnia Weterana, musztrę indywidualną i zespołową, naukę ścielenia łóżek, rozkładanie i składanie kbk AKMS 7,62 mm oraz pistoletu wojskowego P-83, zajęcia na torze w Ośrodku Sprawności Fizycznej, zapoznanie ze sprzętem obrony przeciwlotniczej (OSA, KUB, ZU-23-2) oraz zapoznanie z codzienną służbą wojskową. Podczas pobytu nasi uczniowie wykazali się dużym zaangażowaniem w zajęciach.

Do matury pozostało...
dni
godzin
minut
sekund

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 22 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1324036
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
602
18071
1324036

Twój IP: 34.226.208.185

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine