Share

PoznańWycieczka do Poznania – czyli lekcja biologii w terenie.

25 maja 2017 roku uczniowie klas drugich wyjechali do Poznania na zajęcia biologiczno - przyrodnicze. W programie wycieczki obowiązkowe było zwiedzanie Palmiarni, która jest największą w kraju i jedną z największych w Europie ekspozycją egzotycznych roślin i ryb. W pawilonach o łącznej powierzchni 4900 metrów kwadratowych odbyliśmy podróż po odległych kontynentach, wśród bogatej roślinności różnych stref klimatycznych. Wrażenia wzbogacały dźwięki żywych ptaków, szum wody i akwaria pełne egzotycznych ryb. Widzieliśmy ogromne kaktusy, długie liany, storczyki i wiele innych egzotycznych drzew, krzewów i kwiatów.


W wyśmienitych humorach powędrowaliśmy do ZOO, w którym w trakcie długiego spaceru oglądaliśmy rodzime gatunki zwierząt, takie jak niedźwiedzie brunatne, żubry czy nietoperze wampiry. Udało nam się także podglądać majestatyczne słonie, niebezpieczne ale wspaniałe tygrysy, żyrafy, zebry i egzotyczne motyle, które siadały na naszych ramionach i dłoniach.
Okazało się, że nauka biologii to także zabawa i ciekawe spędzanie czasu wolnego.

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 210 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1167568
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
696
8998
1167568

Twój IP: 54.161.40.41

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine