biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

Share

PoznańWycieczka do Poznania – czyli lekcja biologii w terenie.

25 maja 2017 roku uczniowie klas drugich wyjechali do Poznania na zajęcia biologiczno - przyrodnicze. W programie wycieczki obowiązkowe było zwiedzanie Palmiarni, która jest największą w kraju i jedną z największych w Europie ekspozycją egzotycznych roślin i ryb. W pawilonach o łącznej powierzchni 4900 metrów kwadratowych odbyliśmy podróż po odległych kontynentach, wśród bogatej roślinności różnych stref klimatycznych. Wrażenia wzbogacały dźwięki żywych ptaków, szum wody i akwaria pełne egzotycznych ryb. Widzieliśmy ogromne kaktusy, długie liany, storczyki i wiele innych egzotycznych drzew, krzewów i kwiatów.


W wyśmienitych humorach powędrowaliśmy do ZOO, w którym w trakcie długiego spaceru oglądaliśmy rodzime gatunki zwierząt, takie jak niedźwiedzie brunatne, żubry czy nietoperze wampiry. Udało nam się także podglądać majestatyczne słonie, niebezpieczne ale wspaniałe tygrysy, żyrafy, zebry i egzotyczne motyle, które siadały na naszych ramionach i dłoniach.
Okazało się, że nauka biologii to także zabawa i ciekawe spędzanie czasu wolnego.

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1234628
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
506
16177
1234628

Twój IP: 54.145.83.79

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine