Share

11-112916 gWIZYTA W CENTRALNYM OŚRODKU SZKOLENIA STRAŻY GRANICZNEJ W KOSZALINIE

                 Piątek 26 maja 2017 r. był szczególnym dniem dla wszystkich osób związanych ze strażą graniczną. Na ten dzień przypadła 26 rocznica utworzenia formacji straży granicznej oraz 25 rocznica powstania Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. W trakcie uroczystości wręczono odznaczenia, awanse i nagrody. Uhonorowano również byłych komendantów Centralnego Ośrodka Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie oraz instytucje i osoby zasłużone dla współpracy z Jednostką. Komendant COSSG przedstawił krótki rys historyczny Jednostki oraz największe osiągnięcia i plany rozwoju na najbliższe lata. Obchody uświetnili swoją obecnością liczni goście i muzycy z orkiestry koszalińskiej szkoły muzycznej. Jako że od wielu lat współpracujemy z COSSG w Koszalinie, na tak ważnej uroczystości nie mogło zabraknąć delegacji z naszej szkoły. Na ręce Komendanta złożyliśmy gratulacje z okazji tak wspaniałego święta. Jesteśmy niezmiernie dumni, że możemy współpracować z Centralnym Ośrodkiem Szkolenia Straży Granicznej w Koszalinie. Więcej zdjęć z uroczystości TUTAJ.

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 43 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1210170
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
691
12383
1210170

Twój IP: 54.80.219.236

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine