biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

Share

smak zwycięstwaSPRAWNI JAK … uczniowie naszej szkoły !!!
        
W dniach 18,19 maja 2017 r. w Koszalinie i Bobolicach odbyły się jubileuszowe – 40 zawody sportowo obronne „Sprawni jak żołnierze”. W zawodach uczestniczyło 14 drużyn chłopców i 12 zespołów dziewcząt ze szkół ponadgimnazjalnych województwa zachodniopomorskiego. Zawody zorganizowało Zachodniopomorskie Kuratorium Oświaty przy współpracy z Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie, Urzędem Marszałkowskim w Szczecinie oraz Ligą Obrony Kraju. Naszą szkołę reprezentowali: Adrianna Łyjak; Oliwia Cichecka; Dagmara Piasecka – zespół dziewcząt oraz Paweł Todorowski; Patryk Hołubek; Kamil Bodnar – drużyna chłopców pod opieką Daniela Wacha. Link do artykułu ze stony CSSP w Koszalinie TUTAJ.

Zawody składały się z pięciu konkurencji: rzut granatem; strzelanie; pierwsza pomoc; bieg na orientację oraz tor sprawnościowy. Zespoły z naszej szkoły były w czołówce niemal wszystkich konkurencji. Najbardziej spektakularne zwycięstwo udało się osiągnąć w biegu na orientację, który odbył się na trasie umiejscowionej na Górze Chełmskiej w Koszalinie. Dziewczęta od pierwszego dnia rywalizacji miały bezpieczną przewagę nad pozostałymi zespołami. Udało się ją utrzymać do końca zawodów. Chłopcy do ostatniej chwili zacięcie walczyli o czołowe miejsca z zespołami z Koszalina. Ostatecznie po raz pierwszy w historii dwie drużyny z naszej szkoły zwyciężyły rywalizację w zawodach wojewódzkich i będą reprezentować nasz region na zawodach ogólnopolskich, które odbędą się w dniach 6-9 czerwca 2017 r. w Bornem Sulinowie. Sukces ten jest szczególnie ważny dla chłopców, którzy przez ostatnie trzy lata zajmowali w zawodach drugą pozycję. Nasi uczniowie zajęli również czołowe miejsca w klasyfikacji indywidualnej. Wśród chłopców drugie miejsce zajął Patryk Hołubek, a wśród dziewcząt pierwsza lokata przypadła Oliwii Cicheckiej. Gratulujemy i z niecierpliwością czekamy na kolejne sukcesy tym razem w zawodach ogólnopolskich.

 

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 20 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1234573
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
451
16122
1234573

Twój IP: 54.145.83.79

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine