biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

Share

DSC03243Finały w lekkiej atletyce
Po piętnaście najlepszych szkół ponadgimnazjalnych wśród dziewcząt i chłopców, w drużynowej lekkiej atletyce, zakwalifikowało się do finałów wojewódzkich, które odbyły się 20 maja w Koszalinie. Tradycyjnie w tym gronie znaleźli się dziewczęta i chłopcy ZSP Tychowo, kończąc zawody odpowiednio na VI i V miejscu. Indywidualnie najlepiej spisał się Przemysław Majcher z I LOw, który ukończył bieg na 1500m na drugiej pozycji (na zdjęciu).

     Skład reprezentacji ZSP Tychowo: Zuzanna Dybiec i Karolina Szczepańska (bieg na 100m), Karolina Kozieł i Anna Wargacka (bieg na 400m), Oliwia Cichecka i Katarzyna Witkowska (bieg na 800m), Magdalena Parzniewska i Aleksandra Ochałek (pchnięcie kulą), Paulina Nydza i Agnieszka Brożyna (skok w dal), Zuzanna Dybiec, Karolina Szczepańska, Karolina Kozieł i Paulina Nydza (sztafeta 4x100m).
Wojciech Matczak i Kacper Romanowski (bieg na 100m), Kamil Bińczyk i Maciej Walczak (bieg na 400m), Przemysław Majcher i Paweł Todorowski (bieg na 1500m), Maciej Podawczyk i Krystian Kędziora (pchnięcie kulą), Jakub Pilip i Łukasz Trusiło (skok w dal), Wojciech Matczak, Kacper Romanowski, Kamil Bińczyk i Łukasz Trusiło (4x100m).

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 26 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1234768
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
646
16317
1234768

Twój IP: 54.161.116.225

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine