biegacz

Igrzyska dzieci 
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy

biegacz Wyniki Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

Share

DSC06635Ferie na sportowo

Okres ferii zimowych dla większości uczniów i nauczycieli jest czasem odpoczynku, a może nawet i błogiego lenistwa. Grupa uczniów ZSP Tychowo postanowiła wykorzystać ten okres na połączenie zwiedzania atrakcji turystycznych z ciężką pracą ukierunkowaną na przygotowania do udziału w Mistrzostwach Polski Szkół Ponadgimnazjalnych w sztafetowych biegach przełajowych, które odbędą się 27 kwietnia w Łodzi.

GALERIA

 

 

Kacper Zieliński, Jakub Groński, Jakub Szmid, Piotr Skaziński, Kamil Bińczyk, Dawid Gemza, Dawid Wawrzon i Paweł Todorowski wraz z trenerem Józefem Grabarczykiem od 17 do 27 lutego przebywali w ośrodku wczasowym w Białym Dunajcu koło Zakopanego. Codziennie wykonywali dużą pracę treningową, pokonując łącznie 215 kilometrów. Każdego dnia czekała na nich pięciokilometrowa wspinaczka na górę w Gliczarowie Górnym, znanym z wyścigu kolarskiego Tour de Pologne, ponieważ niektórzy kolarze zawodowi schodzili z rowerów na stromym podjeździe.

W trakcie pobytu był również czas na zwiedzanie okolic. Uczniowie mogli doświadczyć wrażeń, stojąc na szczycie skoczni narciarskiej i poznawać lokalne atrakcje turystyczne. Dużo przyjemnych wrażeń dostarczały zawodnikom wizyty na basenie z wodami termalnymi w Szaflarach.

Ciężka praca wykonana w komfortowych warunkach socjalnych powinna zaowocować dobrym miejscem na Mistrzostwach Polski, do czego przyczyniają się sponsorzy wyjazdu: firma Pommernfisch Tychowo i Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "Mechanik" z Tychowa.

 ZDJĘCIA Z OBOZU DOSTĘPNE SĄ W GALERII.

office365

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 15 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1233990
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
785
15539
1233990

Twój IP: 54.162.133.222

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine