biegacz

 Igrzyska dzieci
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
    Komunikat końcowy 

 

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy 

biegacz Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

Share

Mistrzostwa Polski Kołobrzeg  kopiaUczennice ZSP Tychowo ósme
w Polsce

      W Kołobrzegu odbyły się Finały Krajowe Licealiady w drużynowej lekkiej atletyce. W dniu 19 września na nowym stadionie zaprezentowały się uczennice i uczniowie z najlepszych szkół w Polsce po etapach powiatowych i wojewódzkich. W skład drużyny wchodziło 16 dziewcząt lub 16 chłopców. Większość zespołów było utworzonych na bazie szkół sportowych i dużych ośrodków z silnymi klubami lekkoatletycznymi. W tym doborowym towarzystwie bardzo dobrze spisały się uczennice ZSP Tychowo, kończąc zawody na ósmej pozycji. Indywidualnie reprezentantki Tychowa najlepiej spisały się w rzucie oszczepem, zajmując drugie, trzecie i piąte miejsce (Małgorzata Maślak, Kornelia Kalinowska i Olga Poszytek). W pchnięciu kulą srebrny medal wywalczyła Wiktoria Macioszek. W skład drużyny wchodziły również: Paulina Rzepnikowska i Daria Jagielska w biegu na 100m, Dominika Żołędowska w biegu na 200m, Magdalena Grzybowska w biegu na 400m, Daria Szymanowska i Małgorzata Zawojska w biegu na 800m, Klaudia Borzęcka w rzucie dyskiem, Marcelina Krawczak i Aleksandra Błażejewska w pchnięciu kulą oraz Natalia Moczarska i Dagmara Benke w skoku w dal. Trenerem zespołu jest Józef Grabarczyk. Więcej zdjęć tutaj

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 17 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1586351
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
110
14773
1586351

Twój IP: 3.92.92.168

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine