biegacz

 Igrzyska dzieci
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
    Komunikat końcowy 

 

biegacz Igrzyska młodzieży
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
            Komunikat końcowy 

biegacz Licealiada
Dziewczęta
    CZASY
    KOLEJNOŚĆ
 Chłopcy
    CZASY
                                    KOLEJNOŚĆ
             Komunikat końcowy

Share

zdjęcie sportowcy  kopiaNajlepsi sportowcy

      Wraz z końcem roku szkolnego podsumowano konkurs na Najlepszego Sportowca ZSP Tychowo w roku szkolnym 2018/2019. W rywalizacji dziewcząt czołowe miejsca zajęły reprezentantki szkoły w sztafetowych biegach przełajowych i w drużynowej lekkiej atletyce. Zdobyły one złote i srebrne medale w finałach wojewódzkich Licealiady. Dziewczęta są pierwszymi w historii Powiatu Białogardzkiego, które w jednym roku odniosły dwa tak znaczące sukcesy. Sportowcem roku została Małgorzata Maślak (II LOp), która jest podporą obu zespołów, a także odnosi znaczące sukcesy indywidualne w rzucie oszczepem. Drugie miejsce przypadło Darii Jagielskiej (II LOw), która nieznacznie wyprzedziła Darię Szymanowską (II LOp). Komplet wyników jest dostępny tutaj.


zdjęcie sportowiec Wetklo  kopia         W rywalizacji chłopców sportowcem roku został Piotr Wetklo (II LOp), wyprzedzając Łukasza Pniewskiego (III LOp) i Wojciecha Holewskiego (II LOp). Komplet wyników jest dostępny tutaj.
      Na zdjęciach: najlepsi sportowcy ZSP Tychowo odbierają nagrody.

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 4 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1579588
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
433
8010
1579588

Twój IP: 18.205.96.39

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine