Share

zakończenie roku czerwiec 2019Świadectwa rozdane
     19 czerwca uczniowie rozpoczęli wakacje. Podczas uroczystego apelu w obecności Sekretarza Powiatu Białogardzkiego - pana Zbigniewa Raczewskiego i Rodziców, najlepsi uczniowie odebrali świadectwa oraz nagrody i wyróżnienia. Nagrodzono uczniów za aktywność w różnych dziedzinach życia szkolnego i internackiego. Pan Zbigniew Raczewski wręczył w imieniu pana Piotra Pakuszto Nagrody Starosty Białogardzkiego. Okolicznościowe dyplomy oraz nagrody pieniężne odebrali: Szymon Gołdyn - ukończył LO w Tychowie ze średnią ocen 5,22, stypendyta Prezesa Rady Ministrów w roku szkolnym 2018/2019; Małgorzata Maślak - promowana do klasy trzeciej ze średnią ocen 5,09, kandydatka do Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2019/2020 oraz oszczepniczka odnosząca liczne sukcesy sportowe na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Małgosia, tak jak sześć innych koleżanek, została nagrodzona również za I miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w sztafetowych biegach przełajowych i II miejsce w Finale Wojewódzkim Licealiady w drużynowej lekkiej atletyce. Nagrodzone za sukcesy w biegach przełajowych i w drużynowej lekkiej atletyce to: Paulina Rzepnikowska, Kornelia Kalinowska, Daria Jagielska, Daria Szymanowska, Alicja Pstrowska i Domnika Żołędowska.
Na zdjęciu: Małgosia Maślak odbiera nagrody z rąk Dyrektora Szkoły i Wychowawcy Klasy.

GALERIA

office365

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 9 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1648154
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
149
9764
1648154

Twój IP: 3.234.208.66

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadpodstawowych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine