fotograficznagranicznalotniczapolicyjnapozarniczawojskowa

  • image
  • image
  • image
Share

Pamięci Żołnierzy WyklętychŻOŁNIERZE WYKLĘCI - PAMIĘTAMY

         Na przełomie lutego i marca uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Na terenie szkoły przygotowano tablice informacyjne zawierające zdjęcia oraz opis działalności oddziałów oraz poszczególnych żołnierzy. W czwartek 28 lutego uczniowie wysłuchali prelekcji na temat historii żołnierzy wyklętych oraz obejrzeli film, który był kompilacją wspomnień, zdjęć, fragmentów procesów oraz filmów fabularnych poruszających ten temat. W piątek 1 marca, 30 uczniów udało się do Centrum Szkolenia Sił Powietrznych w Koszalinie, gdzie uczestniczyli w oficjalnych obchodach tego święta. Kultywowanie pamięci o ludziach i wydarzeniach ważnych dla naszej historii jest jednym z elementów budowania postaw patriotycznych wśród uczniów naszej szkoły.

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 24 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1490298
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
281
27612
1490298

Twój IP: 34.238.194.166

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine