fotograficznagranicznalotniczapolicyjnapozarniczawojskowa

  • image
  • image
  • image
Share

Konkurs Wiedzy Pożarniczej 2019KONKURS WIEDZY POŻARNICZEJ - ELIMINACJE SZKOLNE

         W dniu 22 lutego w naszej szkole odbyły się eliminacje do Powiatowego Konkursy Wiedzy Pożarniczej. Po udzieleniu odpowiedzi na pytania testowe, komisja nadzorująca sprawdziła prace i zakwalifikowała do udziału w konkursie powiatowym następujące osoby:

1. Kacper Dołasiński - II LOw

2. Klaudia Kubiczek - III LOp

3. Wiktoria Dębna - III LOp

            Konkurs przeprowadzili przedstawiciele OSP w Tychowie. Nagrody wręczyli organizatorzy oraz Pani Krystyna Dobrzańska - Sekretarz Gminy Tychowo, w imieniu dyrektora szkoły Pan Daniel Wach - kierownik internatu ZSP w Tychowie. Na zdjęciu: organizatorzy oraz zwycięzca eliminacji – Kacper Dołasiński.

Internat

     Nasi Partnerzy

          CSSP-KoszalinLogo 41 BLSz

          policja b    straz graniczna

partnerzy spol inicKopia partnerzy spol inic

 

Kto nas odwiedza

Odwiedza nas 19 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

1490234
Dzisiaj
W miesiącu
Wszystkich
217
27548
1490234

Twój IP: 34.238.194.166

Nasza lokalizacja

Skontaktuj się

Dane kontaktowe

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych

im. prof. Jana Radomskiego w Tychowie,

ul. Parkowa 20, 78-220 Tychowo
Tel/Fax: +48943115506
Email: zs-t@wp.pl

Joomla templates by Joomlashine